Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nbrzak - Profil | Po 11.12.2023 13:33:49

Pedro1 >> je hezký jaký máte o mě starosti ale brzáček si poradí,nebojte ))))

    NŘízek 5,125 - Profil | Po 11.12.2023 13:26:07

    Pedro1 >> na pangase, bo oceány sou přebrzákovaný:-)

      NPedro1 - Profil | Po 11.12.2023 13:02:34

      brzak >> Ale nesmí to být předposlední ryba od druhu v rybníce.
      Loni sis vybrzákoval candátí, letos kapře a jestli svaz nasype příští rok nějaký chcípáci, budeš muset čekat na filé v akci.

        Nbrzak - Profil | Po 11.12.2023 12:50:24

        Pedro1 >> co to tady zase blábolíte vy dva srdcaři,ryba patří na talíř,hotovo fertig )))

          NPedro1 - Profil | Po 11.12.2023 12:00:16

          Worm >> Toho se nedožiju,.....,toho se nedožije nikdo, kdo se už narodil!!!

          :-)

            NWorm - Profil | Ne 10.12.2023 16:23:25

            brzak >> Já ty ryby hodnotím podle vlastních měřítek a někdy si cením i menších ryb.....když je třeba dokážu najít za nelehkých a nevýhodných podmínek i pro mě. Jsem moc rád, že jsem objevil vláčku, protože jsem díky tomu nachytal i pár okounů ve velikostech, které popisuješ........
            Ale konec popichovaní, třeba tě jednou přesvědčíme, že není potřeba všechny pěkně ryby sníst.....

              Nbrzak - Profil | Ne 10.12.2023 16:04:05

              Worm >> to já vím,ale povětšinou malý,svého času byli na Mělkách kusy 40-46,to už byli kusy.

                NWorm - Profil | Ne 10.12.2023 16:00:20

                brzak >> Vyfotil jsem ho kvůli tobě.....abys viděl, jak pěkná je to ryba,když není zažraná až v prdeli bez zásahu
                bacátkem 😁

                  Nbrzak - Profil | Ne 10.12.2023 15:49:54

                  Worm >> okoun jak poleno,co Tě vede se s takovým mrzákem fotit ))))

                    NWorm - Profil | Ne 10.12.2023 14:08:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    brzak >> Víš houno....gaučáku😉

                      Nkubas. - Profil | So 9.12.2023 18:21:44

                      brzak >> Kecko.

                        Nkubas. - Profil | So 9.12.2023 18:21:26

                        Polčis >> Tomu nevěřím právě, to je sama lež protkana další lži:-)...

                          NPolčis - Profil | So 9.12.2023 18:10:43

                          kubas. >> Tak si to zase škrtni,psal, že už bude chodit jen na bílou ryby.
                          Vše ostatní už je v brzáku:-))

                            Nbrzak - Profil | So 9.12.2023 18:02:30

                            kubas. >> sem nejezdi,tady je vybrzákováno,Piskoř s Wormem tady z toho udělali mrtvou vodu😀

                              Nkubas. - Profil | So 9.12.2023 17:57:40

                              tonouš >> Pardubice jo? Píšu si :-).

                                Ntonouš - Profil | So 9.12.2023 17:15:59

                                Řízek 5,125 >> musíš jezdit do Pardubic, Brzák okouny nebere takže jich tam je všude mrak 🙂

                                  NŘízek 5,125 - Profil | So 9.12.2023 16:44:38

                                  Reznik76 >> minule sem ho dělal v kuchyni a plakal sem:)
                                  Ano, toto sem úplně nedoresil.
                                  A okouni mají prostě smutná očička. Je jich málo:)

                                    NReznik76 - Profil | So 9.12.2023 16:29:13

                                    Řízek 5,125 >> zrovna ty s pětigenerační vílou si stežuj
                                    I když tobě by měl stačit pěknej nerezovej hák na jabloni za tou vílou
                                    PS: dva akurátní okouni jsou praktičtější než pěkný céčko. Nemusím se starat jestli se mi druhá půlka vejde do brzáku

                                      NReznik76 - Profil | So 9.12.2023 16:24:32

                                      Piskořík >> bůh ví co se dělo cestou do Plzně 🫣
                                      A teď to vylejza na povrch

                                        NPolčis - Profil | So 9.12.2023 16:02:33

                                        Řízek 5,125 >> U kuchání sumce jsi zapoměl na pilu přímočarku:-)))