Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

kaňka - Profil | So 9.12.2023 14:16:46

Piskořík >> Jj , myslim na to 😉

    Řízek 5,125 - Profil | So 9.12.2023 14:00:32

    milanpindryc >> nejhorší je takhle ten sumec, na něj by si měl mít speciální vykachlikovanou porcování místnost s nerez pultem, hadici a odpadem v podlaze:))

      Řízek 5,125 - Profil | So 9.12.2023 13:58:51

      tonouš >> poradím si tím, že je buď oskrabu, nebo posledních cca 10 let pustím, ta očička bych pak viděl všude :)
      Sumec má očička malinká, ta vidět nejsou.
      A candát má očička vyloženě dravá, ten si to zaslouží :))

        kubas. - Profil | So 9.12.2023 13:50:07

        Popik >> Jenže to byl kapr Emil :-).

          Popik - Profil | So 9.12.2023 13:41:11

          milanpindryc >> za odpocivani ryby v podberaku jsem skoro prisel o noty 😉

            milanpindryc - Profil | So 9.12.2023 13:37:23

            Řízek 5,125 >> Kdyz to na me prijde, necham rybu odpocnout v podberaku, pak si uvedomim ze bych ju musel kuchat a jakej bordel z toho je …a je vyreseno :-)

              tonouš - Profil | So 9.12.2023 13:20:46

              Řízek 5,125 >> máš pravdu že výtěžnost masa je u okounů poměrně nízká.. nicméně je buď peču vcelku, nebo skelety použiju na polívku a zbydou jen dva pláty kůže s šupinami.. musíš si umět poradit a zužitkovat toho co nejvíc z tyhle krásný ryby,která je u nás doma žádanější než candát...

                Řízek 5,125 - Profil | So 9.12.2023 13:04:54

                tonouš >> okoun má smutná očička! A ten nejmenší vyloženě plakal.
                Když při tom lovu zavres na chvilku ty svoje oči, a počítáš do padesáti, tak to rudo ti z před nich zmizí...
                A naopak si uvědomíš to, co tě čeká - stahování - z tyhle krásný ryby zbudou dva filety jak z jezevčíka, nebo hodinový škrábání, při kterým se zasere okolí v kruhu pěti metrů a rozpichas si komplet prsty...
                Jako smajlík, ale malej:)

                  Piskořík - Profil | So 9.12.2023 12:50:57

                  Rytíř >> :o))))

                    Rytíř - Profil | So 9.12.2023 12:39:07

                    Piskořík >> nemohu si tet vybavit ty tvoje paličky na buben:-))

                      Piskořík - Profil | So 9.12.2023 12:22:52

                      Rytíř >> Sedlácký prsty, no….;o)

                        Rytíř - Profil | So 9.12.2023 12:06:03

                        Piskořík >> mobil nemůže za to,že ty máš gramlavý pazoury:-))

                          Piskořík - Profil | So 9.12.2023 11:56:37

                          kaňka >> * u Tebe

                          Mobil pitomej….:o))

                            Piskořík - Profil | So 9.12.2023 11:25:53

                            kaňka >> To musíš cejtit u srdíčka….;o)

                            Hele, ještě z Tebe něco mám, ne?….;o)

                              Piskořík - Profil | So 9.12.2023 11:24:17

                              brzak >> Prej rybářskou krev…..:o)))

                              Tvoje nenažranost rozhodně snese trefnější synonymum, Lubošku….;o)

                                brzak - Profil | So 9.12.2023 11:20:56

                                Popik >> proč,pokud měl už dva lepší tak ten třetí byl jasná volba,má rybářskou krev jako já👍

                                  Popik - Profil | So 9.12.2023 11:11:05

                                  tonouš >> jo, taky znam....ale spis se s timhle zameruju na kapry 😎

                                    Sharry - Profil | So 9.12.2023 9:59:27

                                    tonouš >> 😂🤣

                                      tonouš - Profil | So 9.12.2023 9:34:57

                                      Popik >> To jsem si taky říkal, ale víš jak bylo rudo před očima..

                                        Popik - Profil | So 9.12.2023 9:30:34

                                        tonouš >> toho nejmensiho jsi tam ještě mohl chvili nechat....