Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Ntonouš - Profil | So 9.12.2023 9:24:11

brzak >> pěkný udělátko, budu muset taky něco takového pořídit. Na ty dnešní okouny už by se to užilo..

    NJettys - Profil | So 9.12.2023 8:00:13

    Nerezové brzátko😁

      Naleš vavřina - Profil | So 9.12.2023 7:26:36

      kaňka >> míra je zcela jasná, jakmile se začíná srát bíle jako volavka, tak už je to brzáčství .... zemitá barva je stále v pohodě.

        Nkaňka - Profil | Pá 8.12.2023 22:39:07

        Piskořík >> hele lihoříku ( copyrajt nevím kdo ) kolik ryb je v poho a kolik už brzáčství ? 🤔😀

          NAngler76@ - Profil | Pá 8.12.2023 19:44:55

          Worm >> Zatím nejvtipnější MRK co jsem tu kdy viděl,těším se na další:-)

            Nkubas. - Profil | Pá 8.12.2023 13:48:53

            Worm >> Tvl :-))))).

              Nbrzak - Profil | Pá 8.12.2023 13:39:31

              Worm >> máš talent,podívej se co máš palců nahoru ))))

                NWorm - Profil | Pá 8.12.2023 13:19:44

                brzak >> Že se ti s tím chce tahat.......už jsem unavenej, tak jen krátkou :o)))

                Před pikolou za pikolou
                pije pivo a rum s colou.
                Však už známe Luboše,
                mlátí kapry-candoše.
                Život vezme za krátko
                nerezové bacátko.

                  NPiskořík - Profil | Pá 8.12.2023 13:18:42

                  Ty wole, Brzomasnička má fakt krumpáček na rybí hlavičky…..:o))

                    Nbrzak - Profil | Pá 8.12.2023 13:10:54

                    Worm >> tady máš moje krocátko-nerez kulatinka,před pykolou za pykolou😀můžeš skládat verše😀

                      Nbrzak - Profil | Pá 8.12.2023 7:53:37

                      Worm >> Tebe tady je škoda )))

                        NWorm - Profil | Pá 8.12.2023 7:52:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A aby to tu bylo třeba i o přívlači....jedna vzpomínková na urvaného woba :o)

                          NWorm - Profil | Pá 8.12.2023 7:46:38

                          brzak >> Tak určitě....můžeme to třeba i zakomponovat do neumělé básně....

                          Brzda kvikla, kapr bere,
                          Luboš už se zlehka směje.
                          Za chvíli už kapra měří,
                          musí fotit, ať mu věří.

                          Pak vytáhne paličku
                          a rozmlátí mu hlavičku
                          Na Mrku pak Piskoř s Wormem,
                          kritizují v duchu svorném.

                          Zadrž ruku s paličkou,
                          přidej se k nám s opičkou.
                          Luboš má je na háku
                          kapr skončil v brzáku*

                          * mrazák u brzáků :o)

                            Naleš vavřina - Profil | Čt 7.12.2023 23:21:27

                            Mjaška >> taky jsem se nad nimi rozplyval....a zpytoval svědomí proč na ně taky nejdu....

                              NMjaška - Profil | Čt 7.12.2023 19:24:31

                              hydrolog >> Krásně vybarvení!

                                Nhydrolog - Profil | Čt 7.12.2023 18:01:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešní okoneni u vody, šli na hod.

                                  Nbrzak - Profil | Čt 7.12.2023 15:35:41

                                  otoš >> na to nemám,leda že bych požádal mistra Pavla aby mě s tím pomohl ))))

                                    Notoš - Profil | Čt 7.12.2023 15:29:21

                                    brzak >> ...na to se těším...jakmile se ti povede ,,ten" nástroj popsat v podobném duchu jak Wormovi tvé fotky, tak se staneš na sto pro legendou Mrku

                                      Nbrzak - Profil | Čt 7.12.2023 13:46:34

                                      Worm >> to byla samozřejmě sranda ))),ten nástroj doličný zdokumentuju příště.

                                        NPedro1 - Profil | Čt 7.12.2023 12:28:20

                                        Worm >> Slušná forma před sedmou ranní:-)))))))))))