Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nmslavk3 - Profil | Čt 7.12.2023 8:04:25

Worm >> 😁 tak tohle mě po ránu rozsekalo teda....

    NWorm - Profil | Čt 7.12.2023 6:42:43

    brzak >> Luboši....tvoje fotky jsou ......něco jako.....to se prostě nedá popsat, ale specifický podpis autora je z nich cítit......Když mi někdo ukáže 100fotek, tak z nich spolehlivě vyberu tvoje díla. Někdy bys měl vyfotit i nástroj, kterým těm rybám šmelcuješ ty palice.

    Airfishovy fotky jsou v porovnání s tím......jako něžný tanec křehkých panen s jednorožci v podmanivém oparu ráje proti trvdýmu nikaraguiskýmu, homopornu z 50tých let, foceným klíčema od hajzlu :o)

      Nbrzak - Profil | St 6.12.2023 19:01:31

      Worm >> tak to pozor,Tobě se snad mé fotečky nelíbily?😀

        NWorm - Profil | St 6.12.2023 16:44:53

        Lauri >> Fotky měl vždycky nádherný.......snad nejlepší, co jsem tu kdy viděl....co se týče ryb.

          NLauri - Profil | St 6.12.2023 16:09:17

          Novodobý Sláva Štochl

            Nbrach - Profil | St 6.12.2023 11:13:38

            TEZAR >> Souhlasím..

              NTEZAR - Profil | St 6.12.2023 10:58:08

              Bord >> Souhlas-myslím,že by mohly být v rybářských knížkách,časopisech a kalendářích.

                NBord - Profil | St 6.12.2023 10:51:57

                TEZAR >> nádherný fotky🫢

                  NTEZAR - Profil | St 6.12.2023 10:43:39

                  brach >> To asi nemám-ale co s ním tehdy dokázal bylo úžasný.

                    Nbrach - Profil | St 6.12.2023 10:20:17

                    TEZAR >>S tím levným kompaktem už nemáš pravdu...

                      NTEZAR - Profil | Út 5.12.2023 16:54:19

                      Lauri >> Olda je fotografickej kouzelník-většinu fotek dělal s levným kompaktem-nechápu jeho trpělivost a vytrvalost,to má málokdo.Je škoda,že se tu už dlouho neukázal...

                        Nbrach - Profil | Út 5.12.2023 9:57:24

                        Olda Dvořák - Airfish
                        Náchodské vázání 30.11.2013 u Hynka

                          NLauri - Profil | Po 4.12.2023 20:59:13

                          Řízek 5,125 >> ano, nick airfish

                            NPopik - Profil | Po 4.12.2023 18:44:37

                            Lauri >> nadhera

                              Nkubsta - Profil | Po 4.12.2023 15:07:46

                              Řízek 5,125 >> nevíš o co přicházíš :D

                                Nkubsta - Profil | Po 4.12.2023 15:07:28

                                Pedro1 >> pravděpodobně ano, ale tady na Mrku jsem s ním v kontaktu nikdy nebyl.

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Po 4.12.2023 14:25:40

                                  kubsta >> pro mě FB přiliš vyspělá soicální síť, já skončil u Mrku:-)

                                    NPedro1 - Profil | Po 4.12.2023 14:17:51

                                    kubsta >> Airfish?

                                    https://www.mrk.cz/clen.php3?id=54423&kw=olda|dvo%F8%E1k

                                      Nkubsta - Profil | Po 4.12.2023 13:34:09

                                      Řízek 5,125 >> na FB dává spousta fotek a už docela dlouho. Hodně jich je z Metuje. Má ty fotky krásný

                                        Nsiluri - Profil | Po 4.12.2023 11:02:42

                                        Lauri >> co sa mu dlhodobo nedarilo lapat? :)