Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Řízek 5,125 - Profil | Po 4.12.2023 9:57:42

kubsta >> no, -jako obdivně uznalé no.
to mi dost překvapil.
krásná práce.

    kubsta - Profil | Po 4.12.2023 9:53:46

    Řízek 5,125 >> jo :)

      Řízek 5,125 - Profil | Po 4.12.2023 9:40:22

      Lauri >> to je Olda Dvořák z Náchoda?

        Lauri - Profil | Po 4.12.2023 7:40:47

        Našel jsem na youtube fotky od Oldy,už dělá jenom lovy beze zbraní,ale stojí to za to
        https://youtu.be/yEbKwY04Bso?si=XUC9x_LIqjEFInSl

          Lauri - Profil | Pá 1.12.2023 12:27:55

          tonouš >> zajeď si na Rozkoš,tam nachytá každej😁

            tonouš - Profil | Pá 1.12.2023 6:52:48

            otoš >> Já bych ho vzal domů a udělal pěknou fotku v kuchyni 👍

              Lauri - Profil | Čt 30.11.2023 20:30:37

              otoš >> docela pěkně kreslíš😁👍

                otoš - Profil | Čt 30.11.2023 18:24:38

                Tibiik >> ještě je čas...

                  Tibiik - Profil | Čt 30.11.2023 18:20:33

                  otoš >> Já bych si taky rád alespoň zakreslil, ale letos mě nějak dopsala tužka...

                    otoš - Profil | Čt 30.11.2023 18:08:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Lauri >> ...před dvěma dny se mi povedl tenhle krasavec...když jsem ho pak chtěl vyfotit, tak jsem zjistil, že nemám u sebe mobil a ani foťák jen v kapse obyčejnou tužku, kousek papíru... a tak jsem nás oba alespoň nakreslil...
                    (ryba vrácená vodě)

                      Pedro1 - Profil | Čt 30.11.2023 15:04:25

                      Řízek 5,125 >> A měl sebou psa, co ho táhl na tom kole.

                        Kolis - Profil | Čt 30.11.2023 9:41:35

                        čolkař,zloch >> asi tak... 🙂

                          Řízek 5,125 - Profil | Čt 30.11.2023 8:30:41

                          Reznik76 >> a byl to cyklista, že.

                            Reznik76 - Profil | Čt 30.11.2023 7:48:17

                            Lauri >> já bych se spíš bál toho, aby v tý druhý botě nebyl i původní majitel 🫣

                              kubas. - Profil | St 29.11.2023 21:47:01

                              barbusna >> Aspoň by si nadipoval nástrahu pořádně, takhle chytl jen pantofli.

                                barbusna - Profil | St 29.11.2023 21:44:42

                                No, když vidím tu hračku pro psy, tak to nakonec dopadlo dobře. Taky to mohly být venušiny kuličky...

                                  otoš - Profil | St 29.11.2023 21:37:36

                                  Lauri >> :-))

                                    Lauri - Profil | St 29.11.2023 21:34:38

                                    otoš >> tam už asi nepůjdu,ta druhá bota už bude tak u Kolína😁

                                      Lauri - Profil | St 29.11.2023 21:33:56

                                      Kaso >> 😁👍

                                        aleš vavřina - Profil | St 29.11.2023 21:04:41

                                        Kaso >> je obdivuhodné jak rybáři dokážou zužitkovat každý úlovek a krásně vyžít....