Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Notoš - Profil | St 29.11.2023 20:30:52

Lauri >> ...jak psal Kaso...jen se budeš muset na ten flek opět vrátit, nejlépe hned zítra a dolovit i druhou botu, jinak zkazíš tím ,,neúplným" dárkem vánoce nejen dětem, ale i své paní...
Botě zdar! Sorry, chtěl jsem napsat Lovu zdar!

    NKaso - Profil | St 29.11.2023 20:16:03

    Lauri >> no a darčeky na vianoce máš vybavené👌

      NLauri - Profil | St 29.11.2023 20:14:27

      Já dnes urban fishing. 3 úlovky,z toho nevětší bylo kolo,pak hračka pro psa a bota

        NLauri - Profil | St 29.11.2023 20:12:23

        Esox >> nádherná ryba!

          Nčolkař,zloch - Profil | St 29.11.2023 14:55:11

          Kolis >> něco jako Mára?😀

            Nbrzak - Profil | Út 28.11.2023 21:21:13

            Pedro1 >> jo,monitoring mu jde taky dobře.

              NPedro1 - Profil | Út 28.11.2023 15:55:12

              brzak >> Konečně to někdo shrnul, ještě jsi zapomněl na "chlubil ale nenápadnej a sosač informací". Celej Piskoř!!!

                NEsox - Profil | Út 28.11.2023 15:18:39

                afjee >> bylo ho málo, ale byl ;-), když chumelí, už se to počítá :-D

                  NPolčis - Profil | Út 28.11.2023 14:51:19

                  brzak >> Já vypil v sobotu tolik fridexu, že jsem v klidu s namrznutím 😁

                    Nbrzak - Profil | Út 28.11.2023 14:34:58

                    Polčis >> no Ty taky )))

                      Nafjee - Profil | Út 28.11.2023 14:30:27

                      Esox >> hoď pak ještě tu fotku na snehu -)

                        Nbrzak - Profil | Út 28.11.2023 14:03:32

                        Rytíř >> změř si to taky,třeba budeš překvapenej😀

                          NEsox - Profil | Út 28.11.2023 13:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          První na sněhu…

                            NRytíř - Profil | Út 28.11.2023 8:52:18

                            Polčis >> a twl:-))))))))

                              NPolčis - Profil | Út 28.11.2023 7:59:39

                              Rytíř >> To je letní číslo, teď to bude přimrzat ještě a půjde to dolů 😁

                                NRytíř - Profil | Út 28.11.2023 7:44:23

                                brzak >> tolik jo?

                                  Nbrzak - Profil | Út 28.11.2023 6:16:02

                                  Piskořík >> to si piš,mám IQ houpacího koně 75 )))

                                    NPiskořík - Profil | Po 27.11.2023 22:08:01

                                    kubas. >> Já myslím, že tenhle humor je pro Luboše moc složitej….;o)))

                                      NKolis - Profil | Po 27.11.2023 20:53:47

                                      kubas. >> 3x...👍👍👍🙈

                                        Nbrzak - Profil | Po 27.11.2023 20:52:37

                                        Kolis >> z rybářskýho hovna pára )))