Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

kubas. - Profil | Po 27.11.2023 20:43:21

brzak >> Vzácná sebereflexe, na MRKu neobvyklá, palec nahoru ;-).

    Kolis - Profil | Po 27.11.2023 20:43:04

    brzak >> 🤣🤣tak já ho znám jinak 🙂

      brzak - Profil | Po 27.11.2023 20:41:48

      Kolis >> vejpitka a plkárista,hovnochyt a gaučák v jedné osobě a ještě navíc vysírka )))

        Kolis - Profil | Po 27.11.2023 20:40:02

        brzak >> Won všechno stíhá a je hrozně produktivní 🤣

          brzak - Profil | Po 27.11.2023 20:39:01

          Kolis >> plká po celým mrku,pak má něco chytit specialista ))))

            Kolis - Profil | Po 27.11.2023 20:35:06

            brzak >> Luboši, Piskoř je fluidum, je všude a nikde... 🤣

              Řízek 5,125 - Profil | Po 27.11.2023 18:33:52

              Pedro1 >> prostě jako byl Lov lososů v Jemenu, tak tohle bude Chov candata v Kongu.

                Piskořík - Profil | Po 27.11.2023 18:14:59

                brzak >> Musím mít přehled….;o)

                  kubas. - Profil | Po 27.11.2023 17:29:04

                  Pedro1 >> Tak bacha, víš jak je strevlicka nebezpečná, kapr nevadí, ale střevlicka, to je previt ;-).

                    brzak - Profil | Po 27.11.2023 17:19:17

                    Piskořík >> jseš všude po celým mrku )))))

                      Piskořík - Profil | Po 27.11.2023 17:04:56

                      doktor multiplikator >> :o)))))

                        doktor multiplikator - Profil | Po 27.11.2023 17:03:38

                        Pedro1 >> sak z tych picovin ti narastla ta hlava:))

                          siluri - Profil | Po 27.11.2023 17:03:37

                          Pedro1 >> taky dobracisko jak ja by v zivote nepripravil ludi o hladanie cesticky zbabelym vyzradenim detailov :)

                            Řízek 5,125 - Profil | Po 27.11.2023 16:18:33

                            Pedro1 >> dyt píšu-ale jo...

                              Pedro1 - Profil | Po 27.11.2023 16:08:39

                              Řízek 5,125 >> Hele takovej okoun je vlastně velkej candát, mě to nijak neuráží, mít 20 kg filety místo 3 kg!

                                Řízek 5,125 - Profil | Po 27.11.2023 16:01:22

                                Pedro1 >> candáti ti sežerou nilský okouni...
                                ale jo, dělat nilský okouni na candátech, to je poměrně originální:-)

                                  Pedro1 - Profil | Po 27.11.2023 15:51:27

                                  kubas. >> Ty candáti budu dělat na střevličkách.

                                  A ano, MRK mě naučil opravdu hodně věcí. Respektive já se naučil na MRKu hodně věcí a překvapivě nejenom píčoviny:-)

                                    kubas. - Profil | Po 27.11.2023 15:23:07

                                    Pedro1 >> Dobrej byznys plán a tam budeš chovat candáti na slunkách a dodávat je Béjingen svazu. Holt je vidět, že tě toho MRK spoustu naučil :-))).

                                      Pedro1 - Profil | Po 27.11.2023 15:15:28

                                      Řízek 5,125 >> Ale je tam ta autentičnost, ...., se vším všudy:-)

                                        Méněchápaví - Profil | Po 27.11.2023 15:14:37

                                        Taky pridam