Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | Po 27.11.2023 14:51:31

Pedro1 >> to je docela zbytečný, stehovat se do Afriky..

    Nbrzak - Profil | Po 27.11.2023 14:46:42

    popel na palici si sypeš? ))))

      NPedro1 - Profil | Po 27.11.2023 14:44:28

      Bulda 64 >> Jak jako sypeš?
      Po večerech Darjeeling:-)

        NBulda 64 - Profil | Po 27.11.2023 14:41:45

        Pedro1 >> co sypeš? 🤔;))

          NPedro1 - Profil | Po 27.11.2023 14:39:08

          kubas. >> Ne, otevřu skříň a najdu krabici od bot plnou tohoto typu a barvy. A vrazím to do Burzy, vydělám majlant a přestěhuju se do Afriky za černoškama:-)))

            Nkubas. - Profil | Po 27.11.2023 14:23:42

            Pedro1 >> A pak dáš hned poptávku do Burzy jako někteří zoufalci :-)?

              NPedro1 - Profil | Po 27.11.2023 13:35:09

              siluri >> "13 cm wobler" je nám všem informace k hovnu, jakej wobler, jaká barva, kdes toho candáta chytnul, hloubka, proud, čas, teplota,.....

                Nu x a - Profil | Ne 26.11.2023 17:30:33

                Řízek 5,125 >> já chytám candáti v lídlu, spočítal jsem to a vychází to o něco levněji než je chytat..

                  NŘízek 5,125 - Profil | Ne 26.11.2023 13:19:23

                  siluri >> prostě klasická silná ryba, těžká ve hřbetě.:)

                    Nsiluri - Profil | Ne 26.11.2023 8:23:55

                    jiris >> ten vo vode ma 13 cm vobler napriec a ten na brehu 9cm. Neblazni s netopierom :)
                    Perspektiva toho zubaca uplne zdegradovala, vysoky chrbat + brusisko a este aj siroky, hodne masivna ryba. Sam bych si neveril ked pozeram na tu fotku, nic z toho co pisem na tej fotke jednoducho neni :)

                      NNavrc - Profil | Ne 26.11.2023 7:57:41

                      kubas. >> 😆

                        Nkubas. - Profil | Ne 26.11.2023 7:37:32

                        Navrc >> Okoun jo, ale řeč je o candatovi, Hujere :-))).

                          NNavrc - Profil | Ne 26.11.2023 6:06:39

                          jiris >> tipuji foxáckýho twistra

                            Njiris - Profil | Ne 26.11.2023 1:16:37

                            siluri >> jde to videt, ta vyska co to ma v tlame? Netopýra od savage?

                              Ntonouš - Profil | So 25.11.2023 21:33:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska přišel pantáta

                                NSharry - Profil | So 25.11.2023 20:12:23

                                siluri >> 👏👏👏 krasavec

                                  Nsiluri - Profil | So 25.11.2023 19:11:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes na mna v opacnom garde prdeli ostriezi, tak zmena reviru, vercajchu a ono 88 + brutalne vypasena 92 ale podarilo sa mi ho odopat vo vode takze neni vidno jaky bol vysoky a silny ve hrbete

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Pá 24.11.2023 19:00:11

                                    otoš >> buď prosím pořád ve střehu, je klidně možné, že ti budu volat.

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 24.11.2023 18:50:56

                                      Kliknis >> vánoční halaslzle :)

                                        Notoš - Profil | Pá 24.11.2023 18:26:18

                                        Kliknis >> to ne, Martin chytá céčka tzv.vágner systemem...24.12. ve 14.00 hod. záběr na lemravě táhnoucího twistra a candát odchází od vody v igelitce s logem Billa...
                                        Vloni mě tak dlouze napínal, že jsem mu to céčko chtěl nakonec chytit a dovézt já...