Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Kliknis - Profil | Pá 24.11.2023 18:11:45

Řízek 5,125 >> vánoce, polívka, takže jasnej kapř :-)

    otoš - Profil | Pá 24.11.2023 18:04:56

    Řízek 5,125 >> že já od tebe nedostal děkovnou SMSku...ale neva...tu mi pošle letos Pedro...taky jsem mu poradil co na labské candáty

      Řízek 5,125 - Profil | Pá 24.11.2023 17:55:35

      Devitkova řada, ale to ale tam je i tak:)
      Na vánoce dobrý, i na polívku :)

        doktor multiplikator - Profil | Pá 24.11.2023 17:40:23

        Řízek 5,125 >> stacia cm

          Řízek 5,125 - Profil | Pá 24.11.2023 17:36:02

          Dneska bílý twister opet zachránil Vánoce.
          Ale fotku sem nedám, určitě by na ní nějakej moula našel nějaky to Ale.
          :))

            siluri - Profil | Pá 24.11.2023 7:39:04

            Dart Ness >> 2 take tucne buchty urcite mali ale nemeral som, merat budem az ked pojde o zlomenie osobaku :)

              Dart Ness - Profil | Čt 23.11.2023 23:58:43

              siluri >> 40+ ?

                otoš - Profil | Čt 23.11.2023 18:47:18

                siluri >> okouni větší než candáti v Dyji...moc pěkné ryby!

                  kubas. - Profil | Čt 23.11.2023 17:37:08

                  siluri >> Pecka, krásný ryby ;-)!

                    siluri - Profil | Čt 23.11.2023 17:35:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes na mna zubaci od rana prdeli tak som zmenil revir a vercajch a paradne si zachytal aspon dlhanov a buchty v slusnych poctoch

                      brzak - Profil | Čt 23.11.2023 11:33:26

                      Pedro1 >> já to chápu,okoun jak tele to už přivodí úsměv na tváři 😀

                        Pedro1 - Profil | Čt 23.11.2023 11:24:27

                        tonouš >> Potkat Tě s tímhle výrazem, tak Ti dám peněženku a uteču!

                          brzak - Profil | Čt 23.11.2023 11:21:55

                          tonouš >> takový možnosti okolo Hradce a Ty by jsi jel do Brzákova údolí?😀

                            tonouš - Profil | Čt 23.11.2023 11:14:06

                            brzak >> No tak když se pořád jen chvásáš že mě pozveš na hnízda a pořád nic, tak musím jezdit na takovéhle čudly 🤷‍♂️

                              brzak - Profil | Čt 23.11.2023 8:59:44

                              Jettys >> to je vykulenej z toho že nemá palec v hubě😀

                                brzak - Profil | Čt 23.11.2023 8:58:10

                                tonouš >> plave dál?😀

                                  brzak - Profil | Čt 23.11.2023 8:57:11

                                  Polčis >> příště se vyfotím s podouství a palcem v hubě ať je co závidět😀

                                    Polčis - Profil | Čt 23.11.2023 8:50:56

                                    brzak >> Ty závidíš Lubošku 😁🤣🤣

                                      brzak - Profil | Čt 23.11.2023 7:56:29

                                      tonouš >> A co Tě vede k tomu se s takovým mrzákem fotit?To nechápu 😀

                                        Polčis - Profil | Čt 23.11.2023 5:24:58

                                        Řízek 5,125 >> A kdo ví,kde má palec pravé ruky 😁