Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Notoš - Profil | Čt 23.11.2023 4:50:00

tonouš >>... konečně normální hezké foto šťastného vláčkaře tady...Jako já musím závidět, protože tak šťastný výraz ve tváři jsem měl jen jednou v životě....a to, když jsem si poprvé vrznul...
Dávám veliký ,,lajk".

    Nkkki - Profil | St 22.11.2023 21:38:27

    Jettys >> Je tak zmáčklý, že mu lezou oči z důlku :-)

      NJettys - Profil | St 22.11.2023 21:34:24

      tonouš >> ten okoun je nějakej vykulenej😁

        NŘízek 5,125 - Profil | St 22.11.2023 21:31:20

        tonouš >>máš tedy líbí,na druhou stranu ale uplnenevím, jestli mu náhodou netlačís moc na srdce. Aby jako nedostal zástavu.
        Furt ve střehu :))

          NMatrix - Profil | St 22.11.2023 21:13:56

          tonouš >> Jestli je bez slizu, tak halászlé nebudou mít ten správný šmak. :-))

            NPiskořík - Profil | St 22.11.2023 21:10:45

            tonouš >> Ten výraz je topovej...."Šťastnej blázen".....:o))

            Asi si ho dám na tapetu...;o)

              Ntonouš - Profil | St 22.11.2023 19:52:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak snad jsem z něj nesedřel moc slizu tímhle úchopem..

                Nu x a - Profil | Po 20.11.2023 21:17:41

                otoš >> závidím tobě luxusní filety ne hromadu sádla!

                  Notoš - Profil | Po 20.11.2023 17:44:06

                  u x a >> ...ano, vypadá to tak (s tím okem)...ale nechce si mi uvěřit, že v koutku srdce tak trochu nezávidíš...

                    Nu x a - Profil | Po 20.11.2023 16:41:05

                    Pedro1 >> přesně, navíc ryba už je asi nějaký týden po smrti protože ji vyteklo oko dolů..

                      NLauri - Profil | Po 20.11.2023 14:41:24

                      Pedro1 >> 🤣🤣

                        NŠuta - Profil | Po 20.11.2023 11:34:30

                        Pedro1 >> To teda. Guma byla dobrá, týden před ním přinesla dva pěkný candáty, tak si člověk říká, že tohle bude candát nejméně sto třicet,a pak... :D

                          NPedro1 - Profil | Po 20.11.2023 11:16:52

                          Šuta >> To je hnus, jak z nějakýho hororu, včetně tý gumy teda!:-)

                            NŠuta - Profil | Po 20.11.2023 10:57:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            eskymak Mrakomor >> Za hubu jsem ho chytil dvakrát a ani jednou jsem z toho nadšený nebyl. Spíš přijde zklamání z očekávání...

                              Neskymak Mrakomor - Profil | Ne 19.11.2023 22:17:34

                              scjsci >> bud rád! Toto málo kdo chytne za hubu :-)

                                NPedro1 - Profil | Ne 19.11.2023 19:33:59

                                scjsci >> To držíš jak když machas hadr:-)))))))

                                  Notoš - Profil | Ne 19.11.2023 15:00:27

                                  scjsci >> ...konečně tady smysluplná ryba...

                                    NKaso - Profil | Ne 19.11.2023 13:21:25

                                    scjsci >> nepoznám krajšiu rybu. 👍

                                      Nscjsci - Profil | Ne 19.11.2023 11:29:22

                                      Ideální ryba pro držení za hubu.

                                      Strašně jsem nadával, ale fakt že strašně.

                                        NKillkeel - Profil | Ne 19.11.2023 11:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Včerejší na kopyto 9cm, 7g.