Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPolčis - Profil | Ne 19.11.2023 10:19:42

kralicek >> U okouna 30cm s palcem v hubě bych mu gumu teda pohodlně nevytáhl,zas tak velkou jí nemá.

    Nkralicek - Profil | Ne 19.11.2023 10:08:10

    Polčis >> pro me je to nejjednodussi zpusob vyloveni okouna z kajaku. A jako bonus ma otevrenou hubu a jde mu dobre vyndat nastraha. A taky ho nevomatlam rukama vic, nez je zdravo. Myslim, ze tady z toho delate zbytecnou kovbojku.

      NŘízek 5,125 - Profil | Ne 19.11.2023 9:59:42

      mvincik >> ano, já naposledy kudle způsobil srdeční zástavu..
      Net je furt ve střehu. Od té doby raději nechytam:))

        Notoš - Profil | Ne 19.11.2023 6:15:02

        4Hubert >> repsol - 18.11.2023 22:42:22 >> ahoj, je to Gamakatsu Akilas v délce 270 a gramáž 45

          Nrepsol - Profil | So 18.11.2023 22:42:22

          otoš >> Ahoj, prosimte co je to za prut? Vypada zajimave a hlavne je chytaci :)... diky

            NPolčis - Profil | So 18.11.2023 22:22:14

            Bulda 64 >> Já to klidně napíšu, strkat okounovi palec do huby a rovnat ho horizontálně před foťák je prasárna!

              NBulda 64 - Profil | So 18.11.2023 22:01:30

              Polčis >>
              Měl jsem tady napsanou stať na toto téma (uvolněná kultura amerických rybářů/lovců při zacházení s rybou,
              lovy kuší a podobné prasárny, pak
              přenesení těchto praktik, ač zjemnělých, testery a podobnými "závodníky" až do našich končin..., včetně těchto divných úchopů..., mnozí to, třeba podvědomě a nevědomky, převzali... )
              Pak jsem to smáznul, nechci tady být s nikým zbytečně ve sporu.., kdysi jsem tady dal na toto téma příspěvek a bylo to bolestivé...
              Kdo si bez viny, hoď kamenem... ;")

                NPolčis - Profil | So 18.11.2023 21:44:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jaký je vlastně důvod strkat palec okounovi do huby?Fotka, pohodlný úchop, lepší vytažení z vody?Lov z lodě,kajaku a snazší vylovení?
                Nějaké rovnání v ruce a otření slizu taky nechápu....přitáhnu rybu,jeden úchop, žádný pevný stisk,jedna fotka a čau.
                Po přitažení ryby na dosah je podle mně jednoduší chytit rybu pod tělem, než jí trefovat palec do huby.
                To držení s podpěrou je sice pekné,ale pořád jde vidět ukazováčkem podepřená hlava a ten zlom.

                  NDart Ness - Profil | So 18.11.2023 21:14:01

                  tonouš >>
                  Aha. Tak to potom jo.....
                  Já si taky umím představit ledacos.

                    Ntonouš - Profil | So 18.11.2023 20:59:57

                    Dart Ness >> fotky nepotřebuju, stačí mi tvoje informace, umím si to představit.

                      Nsiluri - Profil | So 18.11.2023 20:52:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      otoš >> paradny, tiez mi dnes tukol podobne tazky v chrbte ale ani som ho na breh netahal

                        NDart Ness - Profil | So 18.11.2023 19:39:30

                        otoš >>
                        Vatu do uší.....
                        To tě nenapadlo? :-D
                        Já to používat musím , mám hodně citlivé uši, jak na průvan, tak na zvuk (100%).

                          NDart Ness - Profil | So 18.11.2023 18:57:33

                          tonouš >>
                          Gratuluji k prolustrování mého profilu.
                          Kolik jsi viděl fotek?
                          Rybu, kterou si vezmu (nebo použiji), nepotřebuji čančat - nafotím ji ve stylu "Masařského jádra'" .
                          Rybu, kterou pouštím ti nafotím jak etiketa káže.

                            NDart Ness - Profil | So 18.11.2023 18:51:15

                            mvincik >>
                            Viz. tvoje poslední věta :
                            To netvrdím, vůbec ne. Ale je prostě takový problém namočit ruku a udělat hezkou fotku v dlani?
                            Nic víc nechci.
                            Kde se to tu vzalo tenhle úchop?
                            (no dobře, vím, kde se to tu ASI vzalo, ale to tu nebudeme řešit)
                            Prostě to vypadá nepřirozeně (a stupidně), nezlob se na mě. To je prostě můj názor.

                            Ale jinak nic proti. Jen, že se mi používání tohohle úchopu prostě nelíbí. A dlouhodobě.

                              Notoš - Profil | So 18.11.2023 14:57:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ...dnes dopoledne foukal na Břeclavsku tak silný vítr, že když jsem z okna jedoucího auta odpinkl ještě doutnajícího vajgla (já vím, že se to nemá), tak jsem málem způsobil požár benzinky v Hodoníně...Jo, to je ten pravý čas, kdy vítr odvane malé candátky někam pryč a zůstanou jen ty tlusťounké...
                              Pravda je však taková, že mi od větru ještě teď píská v uších, dostal jsem rýmu a chodím chcát více než když na koštu vypiju 3 l vína...

                                Nčolkař,zloch - Profil | So 18.11.2023 12:23:00

                                mvincik >> jen jsem se zeptal a ty startuješ na první šlápnutí Míro ? Asi si stojím na vedení, ale nevím o jakých kámoších mluvíš.

                                  NRytíř - Profil | So 18.11.2023 9:09:10

                                  jaka >> vůbec ne Kubo..kapři čekají:-))

                                    Ntonouš - Profil | So 18.11.2023 8:27:17

                                    Dart Ness >> mě teda jako větší stupidita přijde matlat metr po každé čudle...viz tvoje osobní rekordy...lipan 35 cm , lín 35 cm , ouklej 22 cm , hrouzek 18 cm , ježdík 18 cm , slunka 9 cm

                                      Njaka - Profil | So 18.11.2023 8:09:20

                                      Rytíř >> Pěkně si se vydivočil :-D

                                        NRytíř - Profil | So 18.11.2023 7:44:59

                                        mvincik >> já jo:-))