Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:48:09

afjee >> Tchojky:-)))

    Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 19:47:25

    VYDROUŠ >> Tchuuus .o)

      NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:45:55

      Ahoj hoj

        NkukkYn_ - Profil | Po 7.11.2011 18:21:03

        TOMMY CATFISH >> jojo jenze si na to musim jeste prut koupit :))

          NkukkYn_ - Profil | Po 7.11.2011 18:20:49

          Lauri >> :o)))

            NRadekM - Profil | Po 7.11.2011 16:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            o5 dobrý

              Ndvorák - Profil | Po 7.11.2011 11:20:57

              Kalužmistr >> Tak jste byli jinde :-))
              Ale to je jedno,teď jsem dokoupil nějaké gumy a odpol tam razím. V sobotu se tam zadařilo,jedna zubatka si se mnou pěkně pohrála. A dopol tam nikdo nebyl? Odpoledne docela jo :-(((

                NKalužmistr - Profil | Po 7.11.2011 10:45:23

                Nazdar při pondělku. Poslušně hlásím dnes ZERÁK.

                  NKalužmistr - Profil | Po 7.11.2011 10:44:25

                  dvorák >> Není mě jasný kde pod splavem chytaj všude je 20cm vody a ještě to neteče přes prkna. Nad splavem jsem to zkoušel a nic ani žádné fleky od rybářů tam nejsou. Tak mě to připadá že nás jen pěkně houpeš a dráždíš. Kdyby tam něco bylo tak tam je masařů jako sraček. Už to nerozebírej a přeji Ti hodně štěstí a hodně podsplavovejch úlovků.

                    NLauri - Profil | Po 7.11.2011 10:26:13

                    kukkYn_ >> to se pak nedivím, že nemáš čas na ryby :) Já nbych se na ryby v tomto případě taky vys...

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Po 7.11.2011 9:24:45

                      kukkYn_ >> sa naučíš :) na nete je wideo ako vodiť sildery stači dať do youtube
                      nii nabuduci rok :)

                        NP!F - Profil | Po 7.11.2011 0:56:42

                        Paulus >> neslintaj!!!

                          Ndvorák - Profil | Ne 6.11.2011 23:59:14

                          Kalužmistr >> Hoj,tam nad jezem ryba je,ale rybičkáři to tam mastěj hlava nehlava. Jezdím tam od léta,něco jsem tam pochytal,menších candátů tam je dost. Lepší to je ale pod jezem,choděj tam jen vláčkaři a tak to není tak vybrané.

                            NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 22:51:36

                            Paulus >> :o))))))))))) ja si taky myslim

                              NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 22:51:13

                              afjee >> Vi o tom :) ale ze prej je nemam oznacovat jeste nejaky mam ale nic moc o tom uz zase treba jeste nevi :o)))

                                NPaulus - Profil | Ne 6.11.2011 22:37:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kukkYn_ >> Hezký podvozky ............... o)))

                                  Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 22:28:04

                                  kukkYn_ >> Tohle jsou alespoň fotky. Nějaké krajiny, brouci .. Pffffff :/ Ví o tom?:D

                                    NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 22:05:30

                                    afjee >> no fotil sem neco :) muzu pridat ochutnavku :o))))
                                    PS:momentka kdyz holky fotili neco zblizka a me napadlo to hned vyfotit :)))

                                      Nkarel/ - Profil | Ne 6.11.2011 21:34:07

                                      Rytíř >> :-)))

                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 6.11.2011 21:33:40

                                        afjee >> no lepsi nez tam mit jenom snuru. chytam to na candatovejch flekach. nikdy jsem tam stiku nechyt. a když je tam 0,45 fc, tak to chvilk snad vydrží.