Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Po 7.11.2011 20:05:41

libryb >> Ahoj.:-)

    Nkarel/ - Profil | Po 7.11.2011 20:05:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    VYDROUŠ >> Na co vlastně čekáš? :-))

      NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 20:04:56

      afjee >> Nemužeme furt tahat ryby a plnit mrazáky:-))))

        NRadekM - Profil | Po 7.11.2011 20:04:34

        afjee >> ja si rači zachytam zitra to vidim tak na 40 kusu a skusim všechny nad 40cm

          Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 20:03:48

          RadekM >> Zítra jdeš zase na boleny? Že tě to baví, mě to bavilo prvních 8 ryb :-D

            NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 20:03:30

            kukkYn_ >> Ahoj ty prasáku:-))))

              Nlibryb - Profil | Po 7.11.2011 20:02:41

              Helou dravci! Dneska nic, jelikož jsem nikde nebyl! :-)

                NRadekM - Profil | Po 7.11.2011 20:02:01

                VYDROUŠ >> ja vam to neberu aspon je co čist a ne jen fotky :)

                  Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 20:01:51

                  VYDROUŠ >> Přesně tak. Nestydíme se za to a to je základ :D

                    Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 20:01:20

                    RadekM >> My si tu sem chodíme hlavně gratulovat .)

                      Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 20:01:01

                      karel/ >> Tchus .o)

                        NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:59:57

                        karel/ >> Ahoj čao:-))

                          NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:59:28

                          RadekM >> Protože sem ostatní chodí jen když něco lapnou. To my s afjem se přiznáme i se zerákem:-)))) A hned mame o čem kecat

                            NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:57:39

                            afjee >> Ano čekám nestraš:-.))))

                              NRadekM - Profil | Po 7.11.2011 19:56:20

                              afjee >> vy ste tu jak nerozlučna dvojky afjee -VYDROUŠ tady snad nikdo jinej nediskutuje :D

                                Nkarel/ - Profil | Po 7.11.2011 19:52:22

                                Zdar prdi.....:-))

                                  Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 19:52:08

                                  VYDROUŠ >> Pořád čekáš jo?:) Už se to krátí :)

                                    NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:51:04

                                    afjee >> Ano byl, a zase jen okounci:-))

                                      Nafjee - Profil | Po 7.11.2011 19:50:00

                                      VYDROUŠ >> Dneska co? Nebyl jsi?)

                                        NVYDROUŠ - Profil | Po 7.11.2011 19:49:21

                                        dvorák >> Hned u toho splavu u mostu jak je ta elektrarna:-((