Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 6.11.2011 21:32:42

zelí >> :-) ja to tak mám :-)

    Nzelí - Profil | Ne 6.11.2011 21:31:40

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 6.11.2011 21:25:32 >> tak takhle bych to nechtel mit hozeny

      Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 21:31:22

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 6.11.2011 21:25:32 >> Jasně, dělám si srandu :) . Nemáš strach z toho fluo , že ti to rafne štika, když tam máš tu rybku?

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 6.11.2011 21:25:32

        afjee >> na zimu chodim na velky ryby :-) tak si beru už tvrdší pruty :-)

        nepřemlouvam se. mam to stanovený počasím. a dobou kdy vytáhnu tvrdší cajk.

          NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 21:24:31

          karel/ >> samý čudlaření a debaty hovnochytů:-))

            Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 21:24:28

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 6.11.2011 21:20:56 >> Zduř. Jak dlouho ti trvalo se přemlouvat, aby jsi místo párátek vzal k vodě normální prut?:D Jinak solidní ryba!

              Nkarel/ - Profil | Ne 6.11.2011 21:23:50

              Rytíř >> Kolego, já si to hned myslel...:-)

                NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 21:23:20

                karel/ >> ne:-)

                  Nkarel/ - Profil | Ne 6.11.2011 21:22:52

                  Tak zdravim, to je zase zápisů. Má to cenu číst? :-))

                    NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 21:22:17

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 6.11.2011 21:20:56 >> sandrbaite:-)

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 6.11.2011 21:21:59

                      poprvý zkoušena vláčka s mrtvou a vysšlo to. za cca 2 hodky 4 ryby. z toho 3 maly candatci a tenhle tloustak :-)

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 6.11.2011 21:20:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ahoj kluci :-)

                        neco ze dneska. konecne jsem se po dlouhy dobe dostal k vode :-)

                          NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 21:01:25

                          kubah >> vzhledem co tet nasadili,tak se nedivim.

                            Nkubah - Profil | Ne 6.11.2011 21:00:41

                            Rytíř >> no, Black bude asi na delší dobu můj poslední naviják od Spra...

                              NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 20:59:30

                              kubah >> nějakej kolovrátek od nich ještě mam ale když vezmu cenový rozdíl mezi tisicovkou twinem a Goldem,tak je tam 7 stovek.Budou horko těžko za tohle prodávat.Ikdyž mam dobré zkušenosti s naviáky od spročka,tak twin je jinde.Pokud byl dvojnásobný rozdíl,prosim ale takhle??

                                Nkubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:57:05

                                Rytíř >> :-)) trošku víc...

                                ...hlavně v době, kdy koupíš vyzkoušený Zauber kolem 2500Kč...

                                  NRytíř - Profil | Ne 6.11.2011 20:56:28

                                  kubah >> jim drobátko asi přeskočilo s cenama.

                                    Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:54:15

                                    MIPS >> Já se raději na to dívat nebudu. Aktuální to bude až další sezonu .o)

                                      Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:53:33

                                      kubah >> Mám v plánu ještě prut, tak uvidím. Možná sáhnu po nějaké Daiwe z nižší řady. Třeba tohle mi padlo do oka.

                                      http://www.rsp-fishing.cz/akce-navijaky-daiwa/navij​ak-daiwa-whisker-2508-akce

                                        NMIPS - Profil | Ne 6.11.2011 20:53:01

                                        afjee >> Nějaký ryobi má teď slevněný Adler......:)