Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

MIPS - Profil | Ne 6.11.2011 20:51:16

kubah >> Jo vim..nemohl sem najít toho granda..ten grand je teda hezčí:)Mno i když..................:)

    kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:51:13

    afjee >> to budeš mít možností hodně...

      afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:46:49

      kubah >> Nevím, tak 2500Kč asi. Uvidím ještě podle financí.

        MIPS - Profil | Ne 6.11.2011 20:45:55

        afjee >> Jak vypadá ten Grand arc?Všude sem ho našel jen jako multík....

          kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:45:29

          afjee >> kolik do něj chceš dát?

            afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:43:10

            kubah >> Já musím koupit na příští rok něco místo 10020 Red Arce, ale asi nic drahýho, potřebuji to na prut do 12g, tam to zase takovej čoud nedostane.

              kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:40:33

              afjee >> navijáky mám, na vláčku Sorona a na feeder Black Arcy. Kdybych ale dnes měl objednat naviják tak toho Zaubera za 2600...

                afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:39:22

                kubah >> Vím vím. Viděl jsem to. Grand se mi líbí víc.

                  kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:38:51

                  afjee >> hele, Gold - 3100Kč, Grand 2900Kč

                  To fakt ne :-)

                    afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:36:34

                    kubah >> Jojojo. Vidím no, hodně to kleslo. Ty nové SPRA, co na to říkáš? Vybral bych si, ale myslel jsem, že budou tak do 2500Kč :-x

                      kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:35:35

                      afjee >> i za tu starší Arcticu - 2100kč za vel.4000

                        afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:33:33

                        kubah >> To nevím, ale sliboval to. Slušný ceny, třeba ten Zauber.

                          afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:32:17

                          VYDROUŠ >> SZ .o)

                            kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:31:09

                            afjee >> dík, vím o něm - nevíš, jestli už ji rozebíral?


                            Jinak tady mají za Ryobi pěkný ceny...
                            http://www.sumcaruvsvet.com/sumci-com/eshop/8-1-AKC​NI-NABIDKA/133-2-NAVIJAKY-MULTIPLIKATORY

                              afjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:29:57

                              kubah >> Čus. Jojo, spokojenost. Nějak mi v tom šustilo, když jsem tam měl cívku s vlascem ( s pletenkou ne ), možná nějaký bordel. Teď už nešustí ani ta s tím vlascem. Má ji i "dvorak", taky je spokojen.

                                Vapi - Profil | Ne 6.11.2011 20:29:55

                                VYDROUŠ >> Ale aspon víš že tam někde schovaný jsou :-), kdežto u nás to tak není.

                                  VYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:29:06

                                  afjee >> A odkud se tam dostaly, to tam máte nějakou přehradu s ryb. přechodem:-)))

                                    kubah - Profil | Ne 6.11.2011 20:28:08

                                    afjee >> ahoj, co ta Arctica, spokojenost?