Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:26:19

VYDROUŠ >> To oni vyjeli teď. Jinak jich tam celej rok tolik není .)

    NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:24:49

    Vapi >> Už to také není žadná sláva, bylo to lepší asi to teplejší počasí se na nich podepsalo:-))

      NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:23:27

      afjee >> Tak to je škoda, ted jde o to jestl vubec dorostou, když jich tam je tolik.Určitě ty potravy tam není mnoho:-((

        Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:20:50

        kukkYn_ >> Jsi si fotit slečny na pole :D

          Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:20:34

          kukkYn_ >> Nejsem přímo z Brna, je to ještě o kus dál :D

            NVapi - Profil | Ne 6.11.2011 20:20:26

            VYDROUŠ >> Tak tohle je jenom malý štíhle, ale ty okouny který tam máte vy , ty by se mi taky líbili, ale u náš na řece už asi nejsou ani ty malý.

              Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:20:02

              VYDROUŠ >> Bohužel. Jen do 45 :(

                NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 20:19:28

                afjee >> Tak o vikendu me tam asi mas :-D v Brne kdyz tam tak berou

                  NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:18:39

                  afjee >> Tak to ti věřím, ale když mají 70+ tak to už je mazec:-))) Takové tam nemáte

                    NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 20:18:35

                    VYDROUŠ >> u nas na rece je zase vsechno ale jak je malinka tak je vsechno hned pryc a ryby jsou uz vychcany :)

                      Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:15:14

                      VYDROUŠ >> Jojo právě no, to mě se** .o) Na pobavení dobrý, ale houby to bojuje a po pár rybách to omrzí. :o)

                        NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:11:34

                        afjee >> Ty krávo tak to je mazec, tak to tam nic jiného asi nebude než ony. Jsou to potvory vše vytlačí:-))

                          NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:10:01

                          kukkYn_ >> :-))))) Jen jdi a pěkně je tam pocuchej moc ti to přeji:-)))) Tak u nás na řece je pěkný owno jen nějaký tloušt a potočáček:-)

                            Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:09:53

                            VYDROUŠ >> Hehe :) Já dnes nějaký menší boleny, zhruba po osmém mě to přestalo bavit, tak jsem zkoušel okouny na smáčky a nic. Ta řeka těch bolenů je plná, kámoš jich dneska chytl 75-80ks :o)

                              NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:07:53

                              afjee >> Ahoj:-))))))) To je taky dost, po třetí za sebou bych to nerozdýchal:-))

                                NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 20:05:36

                                VYDROUŠ >> tak co ty okounobijče :) me se nejak nedari posledni dobou dneska sem vyhrabal doma konecne tvrdsi prut 8gr a budu kosit ty nejvetsi mohykany v nasich rekach :) zejtra jdu hned na ne ze prej tam najelo hejno candatu,a kamos chytil dnes peknou stiku skoro 90 bez par cm tak me to naladilo za zitrek :))

                                  Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 20:05:14

                                  VYDROUŠ >> Tchus. Dneska nebude gratulovačka no :o)

                                    NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 20:03:27

                                    Vapi >> Ahoj štika je lepší než dva mini okounci:-)))

                                      NVapi - Profil | Ne 6.11.2011 19:57:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Čau hoši, tak dnes aspon jedno štíhle z řeky, zkoušel sem i okouny na mikro smáčka ale asi tam nejsou nebo co.

                                        NRadekM - Profil | Ne 6.11.2011 19:55:14

                                        abul-luba >> nevim snad tam sou taky