Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NScanix - Profil | Ne 6.11.2011 19:50:40

kukkYn_ >> diky :))

    NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 19:46:53

    kukkYn_ >> .-))))))))))) aHOJ

      NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 19:46:09

      Scanix >> krasna stika :o)) gratulace to ja kdybych secetl ty letosni 2 co mam tak ani takovou delku nemaji :o))

        NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 19:45:36

        VYDROUŠ >> pekny :)

          NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 19:45:19

          Kalužmistr >> Ahoj ahoj no ja mel nabitej taky celej den rano foceni,odpoledne obed :o)),pak pul hodka zkouska okysu na rybnicku u nas(samozrejme nic) a pak stipani a stipani a ted snad bude taky nejaka vecere,pak film a rano do prace a hned z prace na ryby,pak do klubu za klukama pokecat co a jak to jde kde to nejde :) a pak nevim asi zase stipat a zase spat a pak zase do prace :o) a uz mas utery :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

            NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 19:43:13

            TOMMY CATFISH >> No nevadi na buduci rok :)) jo jinak voda pekna se sliderama sem jeste nechytal neumim to a nemam na to ani prut :)

              NScanix - Profil | Ne 6.11.2011 19:35:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mimochodem, kdyz jsem stiku pred tim pustil, kaprik to mel spocitany ;)

                Nlibryb - Profil | Ne 6.11.2011 18:54:00

                Kalužmistr >> Tady loni chytl dědek na rybku 85 a ty co jsem viděl mohli bejt skoro takový, jeden letěl snad tři metry. Je to v klidný vodě přehrady.

                  NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 18:45:44

                  libryb >> Hlavně že tam jsou. Tady je žížaláři sežrali. Jednoho jsem taky zahlídnul při skoku na splav, toho asi nikdo nedostane protože to je starej mazák asi pamatuje Šamburka, má kolem 50cm.

                    Nlibryb - Profil | Ne 6.11.2011 18:42:02

                    Kalužmistr >> Dnaska jsem o5 viděl skákat obří pstruhy, ale chyt jsem jen jednu štiku cca 55, ani jsem jí nefotil.

                      NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 18:38:03

                      libryb >> No nazdar a už sem hrň fotky.

                        NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:36:45

                        libryb >> Ahoj.:o))

                          Nlibryb - Profil | Ne 6.11.2011 18:35:47

                          Scanix >> Moc pěkná! Gratuluju! Jinak zdravím všechny!

                            NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 18:27:45

                            dvorák >> Nad splavem je velký kulový, jediná výhoda je že tam je asi tak 2m vody, jinak ani drb.

                              NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:26:52

                              Scanix >> Ahoj pěkná štika, fakt jo:-))

                                Ndvorák - Profil | Ne 6.11.2011 18:19:36

                                VYDROUŠ >> To jako souhlas,také mám v oblibě jiná místa. Ale je to tam nové,ono to zaroste jako to bylo předtím. Nad jezem z druhé strany to je ale dobré,ne? A hlavně,ta ryba tam je! Až odplave to listí,tak se těším pod čističku.

                                  NP!F - Profil | Ne 6.11.2011 18:18:30

                                  Viete co je na tej Scanixovej fotke najhorsie? Pozorne sa pozrite ako tu stuku drzi a ktory prst nam vsetkym na pravej ruke potmehudsky ukazuje :D


                                  Gratulujem Peto.

                                    NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:16:23

                                    dvorák >> To ti věřím nechám ti ji tam, já už tam né:-))) Je to hnusné místo i na pohled samá kanalizace či co:-))

                                      NCarpHouser - Profil | Ne 6.11.2011 18:13:57

                                      Scanix >> Ne, není vůbec hezká. Navíc je blbá, když se nechala chytit :o))

                                      Ne, je to moc hezký, když se takhle poštěstí. Závist :o)

                                        Ndvorák - Profil | Ne 6.11.2011 18:10:55

                                        VYDROUŠ >> Mám tam označenou štiku...přímo pod jezem. Kopyto 3cm vlevo dole.. Je asi taková,jako ta včerejší.