Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:08:07

dvorák >> Ten splav, ani náhodou:-)))

    Ndvorák - Profil | Ne 6.11.2011 18:07:01

    VYDROUŠ >> Nedáme zítra Labe?

      NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:06:17

      dvorák >> Čao

        NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:05:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak dnes na chvíli u vody, pak mě vyhnal ukrutný vítr, ale i tak se něco laplo. Samo že opět jen okounci, u nás už ani nic jiného nežije:-)))

          Ndvorák - Profil | Ne 6.11.2011 18:04:33

          VYDROUŠ >> Zdar Vydrýsku

            NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.11.2011 18:02:14

            Ahoj hoj

              Nsus1 - Profil | Ne 6.11.2011 17:20:14

              Scanix >> Jenže je to prd platný, že tam prošla rota,když neví co tam hodit a ty jo. : ))

                NTůžík - Profil | Ne 6.11.2011 17:13:45

                Scanix >> To v našich vodách neplave to bude vypreparovaný :-D Pěkná
                Ale snad se po dvou tejdnech zejtra dostanu k vodě tak se snad něco poštěstí :-D

                  NScanix - Profil | Ne 6.11.2011 17:12:55

                  Diky chlapi, kdyz uz jsem si zacinal myslet, ze to bude zase nejak mikromrkdareni jen, tak tohle bylo fajn ;)

                    Nsus1 - Profil | Ne 6.11.2011 17:12:04

                    Scanix >> Jo, jo,nějak podobně jako Mr.Stick. : )))
                    Pěknááá.!!!

                      NScanix - Profil | Ne 6.11.2011 17:12:00

                      Mr.Stick >> No reknu ti, ze dneska jsem cumel, kdyz jsem videl, kolik tudy proslo lovcu a rybickaru, dost nechapu, ze tam jeste je...druhy hod pod nohama mi to vzala, az jsem si malem strik do kalhot :)

                        NPaulus - Profil | Ne 6.11.2011 17:11:57

                        Mr.Stick >> Já bych mu dal banána, už mě fakt ten kluk sere .........

                          NLauri - Profil | Ne 6.11.2011 17:10:38

                          Scanix >> super...........kdo umí, ten umí

                            NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 17:09:12

                            Scanix >> Pěkná paňmáma. Gratulace.

                              NMr.Stick - Profil | Ne 6.11.2011 17:08:22

                              Scanix >> Já bych ti napsal, že mě sereš ... ale to bych ti musel psát každý večer, když vidím tvoje fotky, takže na to kašlu. :)

                                NScanix - Profil | Ne 6.11.2011 17:06:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                cca 90, za to, ze prezila na tak exponovanem useku, tak dostala svobodu, to uz musi byt profesorka ;)

                                  Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 16:54:08

                                  Kalužmistr >> Jo, tak to tam máte stejný .)

                                    NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 16:53:19

                                    afjee >> Tady chrápou pořád.

                                      Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 16:52:41

                                      Kalužmistr >> Dnes bylo stejně moc teplo, candoši spali.

                                        NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 16:50:58

                                        afjee >> Hlásím dnes doma a práce na zahrádce, rytí a sázení česenku. Až zítra.