Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 16:49:25

Zdravím. Tak kdo dnes byl a co bylo?.o)

    NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 6.11.2011 16:06:02

    Kalužmistr >> tie ostawaju u seba doma wo wode :D

      NKalužmistr - Profil | Ne 6.11.2011 16:04:34

      Nazdar albíni. Tak kde jsou fota mega úlovků?

        NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 6.11.2011 15:33:49

        kukkYn_ >> paradne miesta na slidery :D som ti zabudol dať na pamiatku nejakého toho slidera. :( som cell

          NkukkYn_ - Profil | Ne 6.11.2011 14:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ahoj Dneska sem byl fotit a necekal jsem ze mame skoro za barakem krasny reviry sice vsechno soukromi,ale na stiky by byl fajn dokola celyho rybniku jen rakos a mokrady paradni voda :)

            Nabul-luba - Profil | Ne 6.11.2011 13:18:11

            RadekM >> jsi šikula už asi začali vyjíždět co Jihlavka?

              NRadekM - Profil | Ne 6.11.2011 11:17:09

              Lauri >> ja z jednoho mista asi 34 bolenua pak 20 metru niž ten zbytek takže sem ryby hledat nemusel dneska :)

                NLauri - Profil | Ne 6.11.2011 10:59:27

                RadekM >> i tak to je slušnej výkon! Mně se jednou povedlo cca padesát duháků na řece za hodinku a půl a to vše z jednoho místa...asi před tím nasazovali

                  NRadekM - Profil | Ne 6.11.2011 10:49:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tak to šlo 48 kousku za 3 hodiny ale velikostne nic moc 15-45cm na gumy

                    Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 0:32:20

                    RadekM >> Umím. Ráno jsem chytil i nekripla .)

                      Nafjee - Profil | Ne 6.11.2011 0:31:44

                      karel/ >> No nedá se nic dělat, musím chytat to, co tam holt plave .)

                        NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 23:49:08

                        VYDROUŠ >> Jak ozera Candy ti tu ukaze mnoho rybaru aspon na fotce krome me :o)) ja je nefotim treba vcera sem vytahnul 95cm candata ale rikal jsem si ze takovej deda uz a fotku nestoji tak sem ho hned pustil :)))))))))))))))))))))))

                          Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:27:26

                          karel/ >> Mě, taky ne. Největšího jsem tam dostal 72cm. Pak vše pod šedesát. fais tam měl rybu hodně krutou, ale nedostal jí. Teď tomu dáváme meximum a pořád to samé, karbanátky rizeto.....:-))

                            NKalužmistr - Profil | So 5.11.2011 22:22:08

                            karel/ >> U nás se chytá jen ze břehu a tak nemáme problém je hledat, i kdyby jsme je chtěli hledat ze břehu tak kvůli bobkařům nemáš šanci.

                              NRytíř - Profil | So 5.11.2011 22:21:02

                              karel/ >> je to problém,můžeš se jenom domnívat.Hodit mu to na palici aby se ohnal,zatím se mě ještě teda žadnej velkej nevohnal:-))

                                Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:18:33

                                Rytíř >> A jak je lokalizuješ. Malý jo, ale ty velký? Na echu je nevidíš a vody je kolem tebe, že bys to do smrti neprochytal. Já si myslím, že to je o náhodě, prostě ho trefíš a padne rána. :-))

                                  NRytíř - Profil | So 5.11.2011 22:15:18

                                  karel/ >> voni tam budou,jako všude ale je to řehole:-)Jak je lokalizuješ,tak už je to jenom o čase.

                                    Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:14:06

                                    Kalužmistr >> :-))

                                      Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:13:51

                                      Rytíř >> Pomalu začínám ztrácet naději, že tu u nás nějaký větší zuby plavou...:-)

                                        NRytíř - Profil | So 5.11.2011 22:11:34

                                        karel/ >> právěže na těhle místech bylo čisto.