Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:06:32

Rytíř >> To mi nevadí. Dokud nás to i s položenou kotvou netáhne pryč, tak chytáme. Ale ono si to místečko někde, kde to tolik nefičí vždy najdeš. Jestli jsou tam ryby je věc druhá.:-))

    NKalužmistr - Profil | So 5.11.2011 22:05:09

    karel/ >> Chudáček synek.

      NRytíř - Profil | So 5.11.2011 22:02:34

      karel/ >> nesnášim když mě vlny plácaj o lod,to mě sere:-)

        Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:01:32

        Rytíř >> No jo no. Já ty vlny a vítr, taky nemusím. I, když mi v tomto počasí občas přijdou slušný ryby.

          Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 22:00:24

          Kalužmistr >> Jen ho nech, ať si to vyžere. To má za ten minulý rok, jak nás šponoval s tím sumcem....:-))

            NKalužmistr - Profil | So 5.11.2011 21:56:52

            karel/ >> Ale chudák Vydrouš stále nic, už ho lituji. Snad se letos dočká.

              NRytíř - Profil | So 5.11.2011 21:52:06

              karel/ >> ukecal jsem jednoho okouna na popa,ani sem neviděl záběr:-))I ryby to vyhnalo,byli buhví kde.

                Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:52:01

                Kalužmistr >> No tak to je dobré. Jsem ti psal pořád, že to přijde.:-)))

                  Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:50:55

                  Rytíř >> Jj koukal jsem. A dostal jsi v tom vichru něco? :-)

                    NRytíř - Profil | So 5.11.2011 21:47:45

                    Kalužmistr >> sem tě to řikal,karta se obrací:-))

                      NKalužmistr - Profil | So 5.11.2011 21:47:09

                      Tak přátelé dnes ráno ZEROVEC ale včera jsme vyrazili navečer a řeknu vám dobrý, dvě šedesátky zvané Ca. Ani jsem to nefotil co bylo čumilů. Prostě se mě začíná dařit.

                        NRytíř - Profil | So 5.11.2011 21:46:39

                        karel/ >> hm,tak já než nandal echáč a dal sondu na lod,tak jsem byl o 50m dolejc.Na fotce v ML od vydráka,je to dobře videt.

                          NRytíř - Profil | So 5.11.2011 21:45:45

                          Scanix >> tak to tady od rána jak prase.

                            Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:41:58

                            Scanix >> Nechtěly zůstat na háčku? Tak byly malý. :-) Nebo jsi měl něco změnit.....

                              Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:40:30

                              Rytíř >> Ráno byl olej....

                                Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:39:46

                                Scanix >> Tak to jo. Ona klidná voda je něco jiného, než proudná, nebo mírně tekoucí řeka, co si budem povídat....:-)

                                  NScanix - Profil | So 5.11.2011 21:39:05

                                  Rytíř >> nebylo to tak hrozny, z pocatku skoro vubec

                                    NRytíř - Profil | So 5.11.2011 21:36:48

                                    Scanix >> a fučelo?Na Orlasu jak kráva.Tam muselo kort.

                                      NScanix - Profil | So 5.11.2011 21:36:31

                                      karel/ >> smutne na tom je, ze zabery byly, ale nejak ty ryby nechtely zustat na hacku, dokonce jsem sekal do prazdna, jako by to nechtely sezrat...no ale jini, co umi a znaji, mi ukazali, ze se mam jeste co ucit :)

                                        NScanix - Profil | So 5.11.2011 21:34:47

                                        karel/ >> kdepak, dnes jsem byl tam co vy, ale asi krapet jinde, dle ulovku :)