Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:31:22

Scanix >> Akorát kdyby byly alespoň o 20 cm větší.... Dnes si nebyl na místě, kde včera?

    NScanix - Profil | So 5.11.2011 21:28:01

    karel/ >> pekne Karl, to ja dnes tarka zero, zachranil me jeden cadosek, fakt to neumim :(

      Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:16:31

      VYDROUŠ >> Co vrčíš?

        NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 21:13:46

        karel/ >> Grrrrrrrrrr:-((((:-)))))

          Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:11:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          VYDROUŠ >> Jako správný pejskař je mám dobře vycvičený....:-).

            NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 21:08:06

            karel/ >> Pěkný okýš,a co pejsci:-))

              Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 21:04:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              VYDROUŠ >> Kdepak byly jsme na celý den dnes, zítra jdeme pro duháky dokud jsou....:-) Trojháky dáváme jen, když nějaká ryba spadne, dnes to všechno sedělo i bez nich...:-)

                NRadekM - Profil | So 5.11.2011 21:02:58

                afjee >> umíš chytit normalni rybu a ne kripla :)

                  NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 20:58:19

                  karel/ >> A tak dobře je to potřeba krásně ti to vyšlo na pátek. Ráno razíte s faisem na ryby, to jim zase pocucháte hřebeny co. Jak se ti osvědčili trojháky, mě ted docela dobře jen bohužel u okyšu. Ale ono to příjde furt jim věřím:-)))

                    Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 20:52:33

                    VYDROUŠ >> Oslava jen trochu do 2 do rána... Nic velkého, musel jsem být ráno fit.:-)

                      NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 20:47:40

                      karel/ >> Ahoj kolego, tak jak oslava. Ano bohužel opět Zerákovec jako pikaču:-)))

                        NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 20:46:18

                        kukkYn_ >> Proč né je to dobrý já už rybičky nedělám, ale jedno akvarko bych si z5 udělal. Ale jen s malejma candátkama a okounkama, abych věděl jak ozerá candy:-)))

                          Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 20:23:33

                          VYDROUŠ >> Ty a zero, nemí možné...:-)

                            Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 20:15:55

                            afjee >> Kolego , co to tam chytáš za vohnouty? :-))

                              Nkarel/ - Profil | So 5.11.2011 20:15:01

                              Tak zdravim...

                                NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 20:10:27

                                VYDROUŠ >> :)) tak jim doma nerikate? rybickam nevyvedenym :))

                                  NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 20:10:06

                                  afjee >> :o))

                                    NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:49:21

                                    afjee >> To já možu ráno, ale také nevíme kam. No u nás toho není moc na víběr, a pro zero si mužu jít kam koliv:-)))

                                      Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:45:43

                                      VYDROUŠ >> Ráno nemůžu, tak snad po obědě, ale nevím kam :o)))))

                                        NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:44:54

                                        afjee >> Co ty,? já nevím ještě možná ano