Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:23:02

afjee >> Aha.....:)

    NPedro1 - Profil | So 5.11.2011 19:21:50

    MIPS >> Pravda a nic než pravda.

      Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:21:37

      MIPS >> Tu první část tvé předchozí věty :D

        NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:20:46

        afjee >> Co si nechtěl napsat na přímo?:))))))))))))))))))

          Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:19:56

          MIPS >> Nechtěl jsem to napsat takhle na přímo, ale .... JO :o)

            NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:19:28

            afjee >> Jsou to zasraný šmucky nic jinýho.....i šnek to má v hlavě líp uspořádaný....:)

              Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:18:20

              VYDROUŠ >> :))) Já poprvé dneska ... Ráno razíš?

                NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:14:37

                afjee >> :-)))))Hodně ryb jsem takovích už lapl, docela na to trpěli kapři i štiky:-)

                  Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:14:28

                  MIPS >> A na co by jim bylo vzdělání, když jich je doma milión a berou dávky. Viz odkaz dole, jak jsem poslal. Já mít 35k za měsíc, tak bych vzdělání taky nepotřeboval. Jsou to holt chytří lidé a umí si to zařídit :D

                    NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:13:27

                    afjee >> Vidíš to a ty si si jen tak vo něj vopřel woblera.............:)

                      NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:12:34

                      afjee >> To je ale celkem škoda že tam ani jeden nechodí né?Ty jim nechceš dopřát ani krapet vzdělání?:)))

                        Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:12:19

                        VYDROUŠ >> :-D Však si z něj dělejte srandu, taky jste se takhle mohli narodit a ani kolo bych si o vás nevopřel! :D

                          NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:10:00

                          afjee >> Také jsem to zkoušel, ale z kapra a dopadlo to mnohem huře. Musel jsem ho vzít domu a doma nepoznali jestli to je ryba nebo vesmírná příšera:-)))

                            NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:07:52

                            MIPS >> :-)))))))))))

                              Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:06:52

                              VYDROUŠ >> Ne, já jsem z něj chtěl udělat candáta a takhle to dopadlo. :D

                                Nafjee - Profil | So 5.11.2011 19:06:31

                                MIPS >> Zdar. Jezdím no, bohužel :D I školu v téhle čtvrti mám, ale tam nechodí snad ani jeden.

                                  NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:06:21

                                  VYDROUŠ >> Nojono....prostě a jednoduše ho zkryplil.....:)))))))))))

                                    NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 19:05:03

                                    MIPS >> Si myslím, že ho chtěl natáhnout a udělat z něj trofejáka, a takhle to dopadlo. Je to tyran prcobolenu:-))))

                                      NMIPS - Profil | So 5.11.2011 19:02:08

                                      afjee >> Jezdíš do školy přes negří pásmo?To ti nezávidim......:)))Zdár tyrane bolenů.....:)

                                        NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 18:58:29

                                        kukkYn_ >> :-))))))))