Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

afjee - Profil | So 5.11.2011 18:56:51

kukkYn_ >> Já to chytit nechtěl, měl jsem z toho strach :D Krutiprdka, to je dobrý :D

    kukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 18:56:01

    afjee >> tyvole co to chytas ? :-D to vypada jak mrdly pavy ocko :)) rikali jsme tomu zamlada "krutiprdka" :o))

      afjee - Profil | So 5.11.2011 18:53:46

      VYDROUŠ >> Jojo chyt :) Je to chudák no, bylo mi ho líto .o)

        VYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 18:51:57

        afjee >> Ty jsi opět chyt jo, mě sere...:-))))) Jinak gratuluji ke křiváku, chudák:-))

          afjee - Profil | So 5.11.2011 18:51:30

          Pedro1 >> Já bych je ... Ehm .. Nemám slov .o)

            Pedro1 - Profil | So 5.11.2011 18:49:40

            afjee >> U nás se tomu říká lisovaná tma:-)

              VYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 18:48:09

              kukkYn_ >> Ahoj šípku:-)))

                afjee - Profil | So 5.11.2011 18:40:36

                dvorák >> Jo. Ulice Cejl :o) Tma i ve dne.

                  dvorák - Profil | So 5.11.2011 18:39:20

                  afjee >> Jako přes cikánskou čtvrť,jo :-)) ???

                    afjee - Profil | So 5.11.2011 18:38:16

                    dvorák >> No mi to stačí, když jezdím do školy přes nejvíc obydlenou část romských spoluobčanů v Brně :o)

                      dvorák - Profil | So 5.11.2011 18:33:45

                      afjee >> Možná kdyby ti občas dala k hlídání hejno harantů,tak bys rád nakupoval za svoje :-))

                        afjee - Profil | So 5.11.2011 18:30:42

                        dvorák >> Aj mně. Pětatřicet papírů za měsíc, to se už dá :o)))

                          dvorák - Profil | So 5.11.2011 18:30:14

                          afjee >> No ty kjávo... Cigna by mě mohla něco koupit na přívlač!

                            afjee - Profil | So 5.11.2011 18:24:36

                            prochy96 >> Taky jsem dneska na řece zkoušel smáčky a nic. Divný.

                              dvorák - Profil | So 5.11.2011 18:23:23

                              afjee >> Nedělá,ale žere. Co je to za debilní dobu :-(( ??

                                prochy96 - Profil | So 5.11.2011 18:23:03

                                afjee >> co já bych dneska dal aspon za okouna :-)

                                  prochy96 - Profil | So 5.11.2011 18:22:51

                                  afjee >> Tak to je paráda :-)

                                    afjee - Profil | So 5.11.2011 18:22:08

                                    prochy96 >> Každý si tím projde. Já dneska neobvykle 14 ryb, což je tady nevídané.

                                      prochy96 - Profil | So 5.11.2011 18:20:59

                                      Já dneska jako obvykle - zero :-(