Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nafjee - Profil | So 5.11.2011 18:19:58

dvorák >> Vypadá jen na částečného, ale brigády určitě nedělá :D

    Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 18:17:28

    afjee >> Bravo! Myslíš že má invalidku celou,nebo jen poloviční?

      Nafjee - Profil | So 5.11.2011 17:59:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jak můžu chytit krásné céčko, když v té řece plavou tyhle strašidla?:o)))

        Nafjee - Profil | So 5.11.2011 17:53:19

        dvorák >> Bravo!

          Nafjee - Profil | So 5.11.2011 17:52:52

          kukkYn_ >> :-D Zítra už musíme no, :D

            Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 17:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 17:19:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Labské štiky dnes šli,nej k 70cm. I okouni chtěli papat větší voblery,takže spokojenost.

                NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 15:07:25

                afjee >> aha :D no chlapce jen aby jen aby :) ne kecam "tak at vyhraje ten silnejsi a rychlejsi" :-D

                  Nafjee - Profil | So 5.11.2011 14:46:58

                  kukkYn_ >> Žádnej trénink. Zítra mám zápas :D

                    NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 14:29:39

                    VYDROUŠ >> ahoj ahoj :)

                      NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 14:29:30

                      afjee >> ser na trenink beztak ten trenink je zenska :)) vymluvy vymluvy :)))
                      To ja od 3 do 6 jedu akorat pryc :) tak snad zejtra pokud se me bude po dnesku chtit :)

                        Nafjee - Profil | So 5.11.2011 13:58:08

                        VYDROUŠ >> Vypadá to tak no. Tak půjdu asi od 3 do 6... To je na hov**, že se nemůže dýl !

                          NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 13:57:20

                          afjee >> Ty kuwo, ale věřím tomu:-))))

                            NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 13:56:39

                            afjee >> Jen jdi je teplo a třeba se splete něco slušnýho. Doma chytneš tak akorát to tvé časté zerko:-))))))))))Ja bych šel kdybych mohl

                              Nafjee - Profil | So 5.11.2011 13:56:12

                              VYDROUŠ >> To se nedá nic dělat. Třetí už klepe na dveře :D

                                NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 13:54:44

                                afjee >>:-))))))) Dík to už je druhé za sebou:-)))))))))

                                  Nafjee - Profil | So 5.11.2011 13:53:40

                                  VYDROUŠ >> Ale jo, šlo to. Přemýšlím jestli mám ještě jít a nebo se na to vy*** :)

                                    Nafjee - Profil | So 5.11.2011 13:53:19

                                    VYDROUŠ >> Gratuluji :)))

                                      NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 13:50:02

                                      afjee >> Ahoj no supr né:-))

                                        NVYDROUŠ - Profil | So 5.11.2011 13:49:31

                                        Ahoj přatelé, tak dnes opět zero jako kráva:-))))