Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nafjee - Profil | So 5.11.2011 12:54:01

kukkYn_ >> Přemýšlel jsem, že bych šel dneska zkusit mníky, ale nechce se mně předělávat naviják na feeder a ještě to navazovat. A ještě tam sedět v té zimě, to raději půjdu vláčet :D Zítra mám ráno zápas, tak nikam, ale potom snad jo. Uvidím no...

    NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 12:52:37

    afjee >> Aha :o) tak to jsem nevedel,dekuji mockrat stedra vilo :))))))) razis nekam zejtra nebo jeste dnes?

      Nafjee - Profil | So 5.11.2011 12:46:14

      kukkYn_ >> Hehe. Ti poradím ... Hodíš to tam a namotáváš. Nemáš zač :D

        NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 12:45:11

        afjee >> ja byl včéra a nic moc a tak asi zajdu zejtra na zubatou na stojak i kdyz stojaky totalne nemam rad protoze tam neumim chytat :o)

          Nafjee - Profil | So 5.11.2011 12:37:15

          kukkYn_ >> Díky. Po tejdnu na rybách, tak dobrý :D

            NkukkYn_ - Profil | So 5.11.2011 12:36:01

            afjee >> Pekny rybaci :)

              Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 11:57:05

              afjee >> Že dík :-))

                Nafjee - Profil | So 5.11.2011 11:55:21

                dvorák >> Tak hodně štěstí .)

                  Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 11:54:08

                  afjee >> Jedu taky. Včera jsem říkal že si dám pohov,ale nedalo mě to...

                    Nafjee - Profil | So 5.11.2011 11:51:53

                    dvorák >> Tohle bylo jinde, než jsem chytal ty boleny, ale ani ne, ono to bylo nafoukané na jedné straně. Zajimavý je, že na řece plavalo taky hodně listí, ale chytl jsem snad za celou vycházku jen 3 a to jsem chytal na rotačku.

                      Ndvorák - Profil | So 5.11.2011 11:28:02

                      afjee >> Hezký. V tom listí ale pakárna vláčet,ne?

                        Nafjee - Profil | So 5.11.2011 10:40:18

                        .

                          Nafjee - Profil | So 5.11.2011 10:39:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Čus. Tak dneska celkem v pohodě chytačka. 11 bolenů do 45cm. Žádní obři, ale celkem mě to bavilo :o) A ještě okounek, který pěkně zapózoval.

                            Nbrach - Profil | So 5.11.2011 8:13:55

                            mrkef >>
                            Kdyz mas mandat,
                            bude candat....

                              Nmrkef - Profil | So 5.11.2011 7:59:06

                              nějak mi to tu uniká ....
                              co že je to ten "candát" ??

                              To je ryba či co ?? :o)))

                                Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 22:28:28

                                Jj, dík pánové.

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 21:59:13

                                  karel/ >> No vidíš Tak vše nej nej kolego:-)))))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 21:58:06

                                    karel/ >> Ano jdem po dlouhé době na řeku, tak třeba se splete nějaký granuláč:-))) Už ten shon za candátem mě točí:-)))

                                      NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 21:53:24

                                      karel/ >> mimochodem, vse nej k svatku draku ;)

                                        NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 21:42:10

                                        karel/ >> jo, kdyz berou, tak to je jina, ale vytrnout letargicke ryby, prijde mi, ze jak jsou okysi aktivnejsi, tak jim to slupnou driv a obracene, vetsi vylaci mensiho...proste potravni konkurence...

                                        Jinak o udelani nejde, myslim si, ze je to dany povahou a vubec zivotnim stylem, neco proste lamat nejde, pak to beres, jak to je ;)