Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 21:42:06

VYDROUŠ >> Nějak jsem to tu nečetl, jdeš na ně zítra? :-)

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 21:40:53

    karel/ >> U nás to tak není, jak říkaš zaleží na vodě:-)

      Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 21:29:00

      VYDROUŠ >> Ty ryby bývají spolu, nebo poblíž. Ne náhodou chytám z jednoho místa okouny i candáty. Kamarád má dabla candáta a okouna. Jinak třeba je každá voda jiná, ale pochybuji....:-)

        NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 21:24:29

        Scanix >> Tak to máš pravdu, také jsme na to přišli kde je okoun není candát, nebo jen zřídka:-))Ano okounu mál letos až dost i těch větších, zaplat za ně:-))

          Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 21:12:18

          Scanix >> Jak bych to dělal. Prostě jí řeknu, že jedu na ryby.... Vidíme se každý den, už 13 let. Si myslím, že je to fuk, když mě jeden den nebude mít doma. Už jsem ti to psal. Jaký si to uděláš, takoví to máš....:-))

            NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 21:07:35

            karel/ >> celodenni, jak to doma delas, to praktikujes bondage a manzelku naladis tim, ze ji na celej den svazes :))

              NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 21:06:58

              VYDROUŠ >> zase lapes okyse, ja mam takovej pocit, ze tam, kde jdou okysi, nejdou Cka, jak v ten moment, ty hejna se moc nemisi, aspon mam ten pocit, chce to teda trosku jinam a nebo jinak...ale ja na to nejsem od(p)ornik, to spis karel/ ;)

                Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 21:06:35

                VYDROUŠ >> Mě neproš, já to neovlivním, to musíš sám. Jinak zítra vyrážím s faisem na celodení lov, to zas bude výprava...:-))

                  NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 21:04:41

                  VYDROUŠ >> no min dva tam plavou, vzal jsem si jen jednoho, toho prvniho :)

                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:54:12

                    karel/ >> Ještě né ještě jedno Céčko prosím pak už može:-)))

                      NeXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 20:51:35

                      VYDROUŠ >> snad to nebude ..

                        Nkarel/ - Profil | Pá 4.11.2011 20:50:44

                        VYDROUŠ >> Kéž by to zamrzlo, byl by svatý klid....:-)

                          NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:47:24

                          eXecutor >> No já doufám, že dobře. Aby to nebylo jako loni z ničeho nic do dvou dnu zamrzlo:-)

                            NeXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 20:39:12

                            VYDROUŠ >> ;-)

                            uvidime jak to pojede...

                              NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:38:23

                              eXecutor >> Tak tady je také do 15 stupnu, mé slova, jak pišeš:-))

                                NeXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 20:36:29

                                VYDROUŠ >> blby cas je dost, velmi sa oteplilo , sice neviem ako uvas ale unas cez den byva aj +15 +20 stupnov ... takze na november je to teda dost ... chce to neni prizemne mrazy a pocas dna aspon tak +5 , zamracene a mierne pofukovanie .. unas to ma aspon vtedy takto zmysel .. ale hlavne ta teplota na podzimove pocasie je dost vysoka .. ono to este pride ... snad ten december este bude tip top..

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:36:26

                                  ivansnow >> Já myslím, že nějakého kousneš, jak o ních víš, tak ho dostaneš:-))

                                    Nivansnow - Profil | Pá 4.11.2011 20:34:21

                                    VYDROUŠ >> Ako sa poznam tento rok uz C ani ja neuvidim ..takze na vianoce bude nasadak:)

                                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:33:33

                                      eXecutor >> Já už po nich jdu 3 měsíce a pikaču:-)))

                                        NeXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 20:32:30

                                        :-) klidek chlapci , C-cka je vo vodach dost len to chce nejake to volno a vyrazit nane :-)