Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:31:26

eXecutor >> Ještě ty si přidej:-)))))kuwa

    prochy96 - Profil | Pá 4.11.2011 20:31:11

    eXecutor >> přesně o tom mluvim :-)

      prochy96 - Profil | Pá 4.11.2011 20:30:53

      VYDROUŠ >> Přesně tak :-)) už mě to taky nebaví přijít z ryb s zerem a hned jak zapnu MRK tak budto okoun jak noha nebo pěknej Candoš :-))

        eXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 20:29:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        VYDROUŠ >> :-)

          VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:28:58

          ivansnow >> Nenechávej vše na poslední chvíli!!:-)))))

            VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:28:14

            Jděte s těma candátama do prd....:-)))))

              ivansnow - Profil | Pá 4.11.2011 20:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              VYDROUŠ >> Posledni nebudu :) ja som ich par dnes pustil :) len mam strach aby som mal co na vianoce na veceru :( tak sa snad este ukazu :)

                VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:23:12

                Scanix >> Tak to už budou ten byl poslední:-))))

                  VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:22:18

                  karel/ >> Tak u nás už nejsou ani ty duháci, dám se na lov karasu:-))))Dnes jsem vedle a na proti napočítal 25 kačen s rybičkou, pak u nás chyt dravce:-.)))

                    Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 20:18:10

                    VYDROUŠ >> konecne neco taky, uz jsem myslel, ze jsou vsechny sezrany a na me nezbyde :)

                      afjee - Profil | Pá 4.11.2011 20:11:28

                      VYDROUŠ >> To já sice chytil, ale žádného, s kterým bych se mohl chlubit :o)

                        Pedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 20:11:08

                        Scanix >> Hezký,fakt pěkná ryba.

                          karel/ - Profil | Pá 4.11.2011 20:11:07

                          VYDROUŠ >> Já byl dnes vyslán, pro duháky.... :-)

                            VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:08:32

                            karel/ >> Našel ale byli velký jako smáček, nej měl cca 15cm:-.)))

                              VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:07:10

                              karel/ >> No choooj :o))

                                karel/ - Profil | Pá 4.11.2011 20:07:09

                                VYDROUŠ >> Dneska jsi okouny nenašel? :-))) Já byl dnes u řeky pro maso a úkol splněn....

                                  karel/ - Profil | Pá 4.11.2011 20:06:15

                                  Zdravim..:-)

                                    VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:05:49

                                    afjee >> tak ztoho nemusíš mít strach, já už to pomalu vzdávám že letos nějakého lapnu:-)

                                      Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 20:05:01

                                      Pedro1 >> 64, je jen dobre vyfocenej, ale zmasilej byl pekne ;)

                                        dvorák - Profil | Pá 4.11.2011 20:04:57

                                        VYDROUŠ >> Píšu Ti sms. Letím už na pivo.