Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:04:20

Scanix >> Ahoj pěkný chlape:o))

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 20:03:27

    dvorák >> Dane nevím které:-(

      NPedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 20:02:10

      Scanix >> Hezká ryba,hezká fotka.Tomu do sedmdesáti asi moc nechybí.

        Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 20:01:00

        VYDROUŠ >> Na ty tvoje Cčka určitě .))

          NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 19:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tůžík >> rybam ne, ale me jo, dneska jsem musel krapet utect driv a mel cca 40min na lov do tmy a povedlo se neco lapit ;)

            Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:57:39

            VYDROUŠ >> Jsem si vzpoměl na to zkurv.... rameno. Co????
            Nedáme?

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:56:30

              dvorák >> Ještě nevím co máš v plánu

                Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:56:27

                afjee >> Min.rok jsem měl snad všecky mírové štiky na rotajdu.
                Letos už to taková sláva nebyla...

                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:55:58

                  afjee >> Plechy jsou na pikaču:-))))))

                    Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 19:54:03

                    dvorák >> Chytáš i rotačky jo? Já jsem od toho úplně upustil, ale naposled jsem ji tam opět dal a nezklamala. Asi nakoupím i nějaké větší, není to nástraha úplně k zahození.

                      Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:53:28

                      VYDROUŠ >> Co děláš zítra po obědě?

                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:53:09

                        afjee >> Už se těším, ale na pořádný fotky:-))))

                          Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:52:42

                          VYDROUŠ >> Ale budu,Primátorskej :-))

                            Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:52:03

                            afjee >> Dnes jsem utrhl pouze dvě gumky,ale našel jsem krásnou meppsku,takže dobrý. Až teda na ty ryby,chvílema jsem nadával jak svině!!!

                              Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 19:51:30

                              VYDROUŠ >> To néé, ale ty se zítra nachystej :))

                                NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:50:52

                                dvorák >> Už je nebudeš potřebovat Krááákoro:-.))))

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:50:03

                                  afjee >> Tak domě si to zasloužím:-)))

                                    Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 19:49:53

                                    dvorák >> Taky mi už teď nějak prořídla krabička.

                                      Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 19:48:31

                                      afjee >> Přesně tak,na ryby. Teď jsem objednal zase nějaké gumy,tak je v pondělí odpol pojedu otestovat.

                                        Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 19:45:56

                                        VYDROUŠ >> Dlouho jsem ti nemusel gratulovat, jen co je pravda :)))