Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 19:44:17

afjee >> Ahoj já dnes ZÉRÁKOVEC-)))Tak doufám že zítra dopadneš lépe:-)))

    Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 19:43:01

    dvorák >> Nebudeš muset kam? Na ryby ?:o)

      Ndvorák - Profil | Pá 4.11.2011 18:59:11

      afjee >> Já jezdím furt,doufám že zítra nebudu muset....

        Nafjee - Profil | Pá 4.11.2011 18:52:15

        Zdravím .. Jsem nebyl na rybách ani nepamatuju, zítra snad už vyrazím .... o(

          NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 18:06:42

          Dam33 >> Vím vím, monitoruju tě :-D Loni jsi ho měl v mongolsku a letos jsi tam raději pořídil toho penna :)

            NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 18:00:12

            Sethy >> chěl jsem to na těžší vláčku a to se na to vůbec nehodí. Velikost 4000. Měl jsem na tom dvě větší fišky a já nemohl točit kličkou. Nechtěl jsem do toho valit moc peněz, není to u mě úplně top styl, ale nevyplatilo se to. Letos jsem koupil Atlantis 5000 a to je úplně o něčem jiném...

              NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 17:52:14

              Dam33 >> no mě nesedly vůbec.

                NKnapík - Profil | Pá 4.11.2011 17:06:36

                Dunlop >> tuším že team Sema ...

                  NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 17:00:27

                  Sethy >> já u ní hlavně postrádal páku v kličce a zklamala mě i brzda

                    NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:59:36

                    Dam33 >> Kurník pořád přemýšlím že bych vyběhl aspoň před barák na moravu, přeci jen to mám asi 30 metrů :-D

                      NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:58:45

                      Dam33 >> S caldii jsem na tom podobně, tohle už nikdy víc ani kdyby to stálo polovičku.

                        NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 16:55:38

                        Sethy >> ta poslední hodinka bývá ještě docela dobrá....
                        Caldii jsem měl dvakrát na rybách a šla z domu....jsem zvědavý na tu novou, jestli se trochu vylepší

                          NRytíř - Profil | Pá 4.11.2011 16:52:19

                          Sethy >> i prd:-)

                            NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:51:47

                            koubic >> ale tentokrát s rybama :)

                              NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:51:37

                              Rytíř >> tak možná u vás.

                                NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:51:21

                                Dam33 >> tož to asi nebyla moje práce. Já mu urazil očko na nějakém starém vláčáku (koncové) ale je pravda že v té Caldii už rachotilo teda slušně (na to že jí má druhým rokem).
                                Je, já už dnes ani nevyrazil, byl bych u vody slabou hodinku a to se mi už vážně nechtělo.

                                  NRytíř - Profil | Pá 4.11.2011 16:51:06

                                  Sethy >> Tet žerou přes celej den.

                                    Nkoubic - Profil | Pá 4.11.2011 16:45:33

                                    Sethy >> bylo, snad to někdy zopakujeme :)))

                                      NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 16:44:41

                                      Sethy >> hlásil, že přišel o tu svoji Daiwu i s navijákem...
                                      Jinak co se týče denní doby, tak to je fakt o ničem....půl hodiny jsem už mohl chytat a o to nejlepší jsem se připravil...

                                        NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:37:59

                                        Rytíř >> Já bych to chtěl taky a klidně do půlnoci. K čemu mi je odcházet od vody 2 hodiny před tím než candáti začnou žrát.