Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NRytíř - Profil | Pá 4.11.2011 16:36:01

Sethy >> sethy - 4.11.2011 16:32:40 >> to chtějí kapraříí.....

    NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:32:40

    Scanix >> No hlavě by měli zrušit ty blbé doby lovu. Proč ne aspoň do 20té...

      NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:31:56

      koubic >> to mi ani nepřipomínej :) Ale bylo tam krásně, to nemůžeš popřít.

        NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 16:30:47

        Dam33 >> jen dá nové očko :)

          NTůžík - Profil | Pá 4.11.2011 15:17:36

          Scanix >> Však on rybám ten časovej posun nevadí :-)

            NkukkYn_ - Profil | Pá 4.11.2011 15:08:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak doma z rybolovu 3 ryby jenom :( ale alespon neco okys,tloust a necekany teckovanej (taklova pomalicku 3leta tradice kazdy podzim jeden teckovanej :)) a tim to vzdycky uz koncilo pak sem nechytl uz nic :o)) a kamaradovi se povedla jedna kudla cca bez pul metra metr.
            PS:ryba byla focena ve vode a tam aji vyhackovana :)

              NScanix - Profil | Pá 4.11.2011 14:58:54

              Sethy >> no i tak, ja se snad zitra k vode dostanu, doufejme, uz me pekne svrbi prsty, ten casovej posun je pekne na howno, ze to uz davno nezrusili :(

                Nkoubic - Profil | Pá 4.11.2011 14:46:11

                Sethy >> o tom, že chytáš jak jouda (a nejen ty) jsi se snad přesvědčil na Křetínce,ne? :))))

                  NDunlop - Profil | Pá 4.11.2011 14:19:19

                  Knapík >> čo to máš prosimta za okuliare? :-)

                    NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 14:02:35

                    Sethy >> koupí novej....občas se mi stává, že jsem takový klikáček já.
                    Ty bassy jsou asi fakt křehký, teda relativně. Je to prostě plast made in China

                      NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 13:54:27

                      Dam33 >> Matroš asi nic moc. O klice nemluv, chytám jak jouda, přijde David a říká: pujč mi to. Já na to: neber mi to nechávám to uklidnit. Nééé jen 2 hody, no lup a byla tam :-D (tohle mi udělal asi 3x - největší dostal myslim 90ku a zas se šel věnovat jídlu :)))) je ale pravda že jsem chytal na jeho prut a nakonec jsem mu ho i částešně zničil :)))

                        NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 13:44:38

                        Sethy >> no někdo má kliku...takže to vypadá na matroš na baterku....ale jinak fungoval a chytal v pohodě

                          NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 13:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dam33 >> To určitě jo, Davidovy v jestřabkách ukousla kudla Turbojaka i s mega lankem, a po dni vyplaval, takže pohoda, toho bych se nebál (byly tam jednohaky bez protihrotu). (Na fotu ta co to neukousla :))
                          Mě redbass praskl ještě dřív než jsem ho hodil do vody (pop) :-D

                            NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 13:23:36

                            Sethy >> právě, že to nebyl Illex, ale Redbass. Illex by neprasknul...
                            Já se nebál, nasadil jsem Norway s 0,17 spiderem a lankem. Háčky byly BL, takže snad už ten zbytek vypadl....

                              NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 13:04:14

                              Tak vše v pořádku tak to jdu na hodku prubnout, tak jsem zvědav co se podaří:-))

                                NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 12:34:01

                                Dam33 >> Musíš chytat na kvalitní woblery a ne na illexy :-D
                                To jo to by vypadala, ale co už, taková ryba ještě snad přijde.
                                Šak už jsem taky přitvrdil na 0,18, ono jim to nevadí a mám jistotu že je k těm škeblám nepustím.

                                  NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 12:23:14

                                  Sethy >> tak to docela zamrzí, protože fotečka u navijáku by vypadala dost luxusně. Včera mi volal kamarád, že vyndali 52...
                                  Smůla je, že to zrovna vezme na slabej cajk, protože taková ryba už něco váží a je to o úplně jiné zdolávačce...
                                  Já jsem byl docela dobře vybavenej, až moc silově a okouny jsem zdolával jak pidiryby, ale čekal jsem větší štiku. No a když přišla, tak mě poprvé v životě prasknul wob....co na to říci, možná byl naťuknutej....nevím

                                    NeXecutor - Profil | Pá 4.11.2011 12:08:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jeden dnesny na kopytko

                                      NSethy - Profil | Pá 4.11.2011 12:05:50

                                      Dam33 >> No a když ti řeknu že o den nebo dva později dva kámoši přišli o 2 podobné ryby...
                                      Jo místa jsou, je jich málo ale jsou.
                                      O 3 ryby (na třech různých revírech v rozptylu 5ti let - aby to nevypadalo že takové ryby berou denně :-D) 50+ jsem přišel - všechny jsem viděl. Jeden mi ubrousil smaka o škeble, druhý popa o šutry a třetí, ten jediný co byl na silnějším cajku tu gumu prostě vyklepl :-D

                                        NDam33 - Profil | Pá 4.11.2011 12:02:06

                                        Sethy >> to je krasavec....já bych ti to věřil, vím že jsou u nás pořád ještě pěkný obludy, taky bych se měl na určitá místa vrátit....vím, že se to nedá srovnávat, ale vloni jsem v Mongolii viděl dvě strašlivá monstra za mojí 47, odhad byl mezi 55-60cm, letos tam vytáhli 55cm