Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Sethy - Profil | Pá 4.11.2011 11:59:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Aby jste teda neřekli že dávám fotky jen k sousedům :) tak něco málo z okounova. (No a ostatní fotky nemohu kvůli případnému profláknutí místa publikovat :))

    Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 11:59:06

    Lauri >> tak to by byla asi největší haluz pod sluncem, teda nyní pod smogem...

      Sethy - Profil | Pá 4.11.2011 11:58:08

      Lauri >> Dík.

        Sethy - Profil | Pá 4.11.2011 11:58:01

        Scanix >> Peťo to je tak 3 týdny stará fotka, poslední týden nula. Jen trhám a trhám.

          Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 11:55:02

          Sethy >> no aspon nekdo neco chyta, pekne...skoda toho nevyslovitelneho :)

            Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 11:54:39

            Sethy >> krasavec!

              Sethy - Profil | Pá 4.11.2011 11:47:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dam33 >> Okouni? Letos nej 40, ryb přes 30 hodně a přišel jsem o hodně velkého (jak velkého psát nebudu, páč by mi stejně nikdo nevěřil :-D), hold 0,14 vlasec a škebličky nejdou dohromady. Chystám se na ně zas příští týden tak uvidíme :)
              Ale jak vypadá štika už pomalu ani nevím, naposled jsem jí viděl koncem léta :(

                kukkYn_ - Profil | Pá 4.11.2011 11:41:45

                Kalužmistr >> Ahoj ahoj :o)))))))))))))))))))))))))) ja se rozhodl ze to pujdu zkusit ale az po polevce :)))))

                  Kalužmistr - Profil | Pá 4.11.2011 11:35:24

                  Dobré jitro šulíni. Dnes vláčkoodpočinek.

                    Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 11:20:14

                    Dam33 >> tak vyraž k nám, nachytáme tu nějaké halibuty

                      Knapík - Profil | Pá 4.11.2011 10:45:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      x

                        Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 10:27:04

                        Lauri >> asi budu muset co nejdřív zase vyrazit

                          Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 10:14:47

                          Dam33 >> aha už to čtu +- pade

                            Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 10:13:46

                            Dam33 >> to jo, ale příjemné překvapení. Kolik měk cca?

                              Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 10:07:50

                              VYDROUŠ >> já tečkovaný rád...ale teď je období naježených...

                                VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 9:50:45

                                Dam33 >> Ahoj pěkný tečkáč:-))

                                  Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:49:59

                                  Sethy >> děkan, a jak ty a okouni? já měl jen jednoho slušnějšího 37, ale než jsem ho ustavil na focení, tak si plaval dál. Jinak všechno do 30, pár štiček do 50, ale jedna velice slušná mi u břehu upadla, normálně rozlomila popa od Redbasse v půli...bylo všechno na hlavu postavené

                                    VYDROUŠ - Profil | Pá 4.11.2011 9:48:48

                                    Ahoj hoj dnes bez lovu jen samí lékař a ted ještě s prckem k zubaři:-)

                                      Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:47:19

                                      Pedro1 >> myslím, že to je 7cm, pstruh měl plus mínus pade

                                        Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:46:11

                                        Scanix >> no určitě bych je tak nelovil cíleně...na to mám jiné woby