Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Sethy - Profil | Pá 4.11.2011 9:42:20

Dam33 >> Moc pěkné.

    Pedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 9:38:35

    Dam33 >> Jsou to sfině,ale asi se s tím musí ryby vypořádat.Jak velkej byl ten pop?
    Jinak ta ryba je fakt nádherně vybarvená a stavěná.

      Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 9:38:21

      Dam33 >> jj, videl jsem videa, kde je lovi na neco jako popy, spis muskarske divery, ale tady to nechteji...potocak mi ale popa uz atakoval a uz mi o tom nekdo rikal, ze je tak lovi bezne...

        Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:35:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pedro1 >> moc fotek a už vůbec ne kvalitních jsem neudělal...ale potěšil. Tady je vidět, že v přítoku je hodně chobotnatek

          Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:33:27

          Scanix >> při záběru to vypadalo na štičku, ale po výskoku jsem nevěřil svým očím...naštěstí jsem měl zabroušené háky a byl jen za krajíček, poměřil ho na rukojeti ve vodě a okamžitě byl zase zpět, byl na vtoku do přehrady
          To vedení popa je někdy loterie...někdo to chtějí agresivně, někdy pomaleji, někdy s velkými přestávkami a jindy radši těsně pod hladinou....
          Duháka jsem kdysi vytáhl, ale na malinkého popíka, který ani nedělal takový humbuk, takže to byl skoro streamer

            Pedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 9:32:52

            Dam33 >> Krásná ryba a ocasní ploutev má jak kapř.Paráda.

              Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 9:28:51

              Lauri >> trochu překvapení na popa

                Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 8:06:12

                Dam33 >> tak tohle je hezky, pokud ten pop ma 9cm, tak je to uplnej mazec :))) Jinak je zajimavy, ze potocaci tohle delaj, skacou na popa, ale duhaka jsem na pop jeste nechyt, zrejme spatne vedeni nastrahy a chce neco jineho...

                  Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 7:07:48

                  Dam33 >> pěknej pstroužek..

                    Lauri - Profil | Pá 4.11.2011 7:07:08

                    kukkYn_ >> pěkná, ale malá :)

                      Dam33 - Profil | Pá 4.11.2011 7:04:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Lauri >> jedna bláznivá pro tebe

                        kukkYn_ - Profil | Pá 4.11.2011 6:39:36

                        Lauri >> Takze ten druhy revir byl lepsi ne? :o)))) Jinak pekna ryba

                          Lauri - Profil | Čt 3.11.2011 22:09:40

                          Dnes jsem vyzkoušel dva revíry, na jednom jsem chytil candátka na druhém nic

                            libryb - Profil | Čt 3.11.2011 21:08:45

                            VYDROUŠ >> Já ho zatím každej den povodím, aby neodvykl! :-)

                              VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 20:26:42

                              libryb >> Já si pro něj přijedu, tak ho musíš uchovat tak abych se sním mohl statisickrát nafotit:-))))

                                libryb - Profil | Čt 3.11.2011 20:24:12

                                VYDROUŠ >> Kdyby tu nebyly přehrady, tak bych mu dal adresu a poslal ti ho po vodě! :-)

                                  VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 20:21:06

                                  libryb >> Tak mě ho pošli, já ti pomožu:-)))))))))))

                                    libryb - Profil | Čt 3.11.2011 20:19:50

                                    VYDROUŠ >> Ty vole, já je snad začnu žrát! Mě přijde, že chytám furt toho samýho dokola! :-)

                                      afjee - Profil | Čt 3.11.2011 20:05:12

                                      VYDROUŠ >> .-)

                                        VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 20:02:40

                                        afjee >> Jasný že jede, ale ke mě do chaloupky pak jenom pešobus.-))