Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

afjee - Profil | Čt 3.11.2011 20:01:09

VYDROUŠ >> Kam že to mám dojet? Jede tam vlak? Ten mám zadarmo :D

    VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 20:00:16

    Kalužmistr >> Jdi ráno na bolenovo:-)))

      VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 19:51:31

      libryb >> Ahoj už mě ser.... s těma candátama:-)))))

        VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 19:50:46

        afjee >> Ahoj školáku škoa že nemužeš s náma rád bych tě vzal:-))))

          VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 19:49:46

          dvorák >> Ahoj ozvu se neboj a pomužeme ti to tam zmasit:-))))

            VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 19:48:22

            Ahoj dík všem, a to nebyl žadný obr :-)))

              libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:52:59

              Kalužmistr >> Aby to s tebou šlehlo bych určitě nechtěl!! Mě taky ty největší ryby naštěstí vždycky zdrhnou včas, než je uvidím! :-)

                Kalužmistr - Profil | Čt 3.11.2011 18:46:43

                libryb >> Ty mě ale zlobíš :-)

                  libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:42:37

                  Kalužmistr >> Určitě byl!! :-)

                    libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:41:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dneska jsem po dlouhý době vyměnil woba za gumu a taky to jde! :-) (bohužel furt ta stejná velikost)

                      Kalužmistr - Profil | Čt 3.11.2011 18:40:31

                      libryb >> Nazdar, jen trošku protože nevím co to bylo, kdybych zjistil že to byl životní candát tak by mě šlehlo.

                        libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:37:34

                        VYDROUŠ >> Pěkný okuni!

                          libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:36:45

                          dvorák >> To nasere! :-)

                            libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:36:09

                            Kalužmistr >> To nasere! :-)

                              libryb - Profil | Čt 3.11.2011 18:35:42

                              Čau všeci!!

                                afjee - Profil | Čt 3.11.2011 17:15:02

                                VYDROUŠ >> Hezcí .)

                                  Kalužmistr - Profil | Čt 3.11.2011 16:36:42

                                  dvorák >> Zítra ne synek nemůže a já budu doma čučet.

                                    dvorák - Profil | Čt 3.11.2011 16:35:01

                                    Kalužmistr >> Neboj nic,zítra jsem tam jak na koni. Kdy už konečně dorazíte??!!

                                      Kalužmistr - Profil | Čt 3.11.2011 16:34:05

                                      dvorák >> Tak musíš jít opět a vydolovat ty monstra. Hlavně foto.

                                        dvorák - Profil | Čt 3.11.2011 16:31:38

                                        Kalužmistr >> Zdar,totéž se včera přihodilo mě. Pak jsem o kousek dál chytil menšího candoše,kterej se bránil stejně. Takže jsem usoudil,že se jednalo o maxi-candáta :-)