Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Kalužmistr - Profil | Čt 3.11.2011 16:19:15

Nazdar vláčkovydry. Dnes okounovačka dobrá, už jsem ani nefotil. Ale zapřáhnul jsem rybu jako lokomotivu a ta jen táhla při dně a po pár metrech byla v prde.. ani nevím co to bylo, prostě nějaký tahoun.

    kukkYn_ - Profil | Čt 3.11.2011 15:06:22

    afjee >> :)) jen se uc

      P!F - Profil | Čt 3.11.2011 13:56:47

      Scanix >> celkom veda spravit 10 minutove video kurna...

        dvorák - Profil | Čt 3.11.2011 11:43:03

        VYDROUŠ >> Máš SZ (dlouhou) :-)))

          VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 11:34:53

          dvorák >> Tak jak :-)))Zítra ti zavolám

            dvorák - Profil | Čt 3.11.2011 11:30:58

            VYDROUŠ >> Včera jsem dráždil,jsou tam :-)))))

              VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 11:28:51

              dvorák >> ahoj, tak to je fajn nepojedeme v sobotu na ERLAB podráždit candátky:-)) Už potřebuji nějakého lapnout než zamrzne:-)

                dvorák - Profil | Čt 3.11.2011 11:26:14

                VYDROUŠ >> Doprčic už!!!!!
                Ale já včera taky bodoval...

                  VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 11:19:45

                  :-))))

                    VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 11:18:21

                    Tak dnes to bylo opět o okounkách C se nekonalo:-))Pěkná okounovačka

                      VYDROUŠ - Profil | Čt 3.11.2011 11:12:24

                      Ahoj hoj

                        Scanix - Profil | Čt 3.11.2011 8:41:09

                        P!F >> tak je to asi kamaradska vypomoc MM, ale zadara to rozhodne neni, je fakt, ze je dotycnej asi dost vytizenej a nejde jen o to, to natocit, ale i nastrhit atd. No termin jsme nejaky nasli obtizne i proto, ze skloubit casy vsech zucastnenych je tezke a trefit se do nejakeho vysazovani nemyslitelne...Nasledovat melo video s lovem duhaku na musku krapet netradicnim zpusobem, ale nejak to nevyslo, protoze ten den ty rybky fakt nebraly ;)

                          afjee - Profil | Čt 3.11.2011 6:27:57

                          kukkYn_ >> Já jdu. Do školy :D

                            kukkYn_ - Profil | Čt 3.11.2011 6:21:19

                            Dobrej den rani :) kdopak jde,ci uz tam je?

                              P!F - Profil | Čt 3.11.2011 2:52:02

                              Scanix >> moment, to myslis vazne ze ten kameraman je taky frajer ze ked mu povies nech pride dajme tomu 22.11 na taku a taku dobu lebo vtedy budu cerstve granule tak nema cas? Nevravim ze svoju pracu robi zle, ale kurna az taky zazrak ze by bol? Ja sa v tom nevyznam, ale videl som nabeton z laickeho pohladu hodne lepsie nasnimane videa ( ako priklad nahodis, hlaska " je tam " a on v klude dalej snima hladinu rieky a tvoju rybu - rybku celkom slusne ignoruje )... Toto nie je zle, ale snad taky pan Boh to zase nie je...

                                Scanix - Profil | St 2.11.2011 21:45:01

                                karel/ >> jj

                                  karel/ - Profil | St 2.11.2011 21:43:30

                                  Scanix >> Co je proboha Aloko, to je nějaké akvárko? :-))

                                    Scanix - Profil | St 2.11.2011 21:41:35

                                    karel/ >> vetsi jsou na aloku :))

                                      karel/ - Profil | St 2.11.2011 21:40:54

                                      VYDROUŠ >> Z Roudnice. Tsss. Jsem myslel, že jsi větší kalibr...:-))

                                        VYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 21:36:24

                                        karel/ >> Určitě urafne při mé smule:-)))Jinak by to byl hukot to mě je jasný mám nej zatím 90+ z roudnice:-((