Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 21:24:34

VYDROUŠ >> Počkej, až se ti tam zjeví nějaká metrová kudla. To bude teprve hukot. Teda jestli ti to neurafne..:-)

    NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 21:16:44

    karel/ >> Pamatuji a to není tak dlouho, rád na ně chodím. Zaplat za ně, jinak by to bylo zero za zerem:-))) A docela jdou i štiky do 70 bez zaberu od stiky nejdu dom:-.))

      Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 21:12:13

      VYDROUŠ >> Čau. Tak oni ti okouni jsou fajn. Pamatuješ neni to, tak dlouho co vám tam nic nešlo a teď si tam zachytáte dobře.... :-)

        NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 21:04:51

        karel/ >> Ahoj pane opět jen okouni, už mě srou:-))) furt na to lezu:-))

          NkukkYn_ - Profil | St 2.11.2011 16:27:58

          karel/ >> No to jo taky bych vokostoval i kdyz tu zver moc nemusim :) ale tak pekne do troubicky na citronku no asi bych si dal :))

            Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 16:02:23

            kukkYn_ >> Jo nikam jsem nešel, lenost vyhrála. Ono taky na duháky, to neni motivace, ale k večeři bych si ho dal.-..:-)

              NkukkYn_ - Profil | St 2.11.2011 15:54:54

              karel/ >> Ahoj vyprdni se na to a bez na toceny :)))

                Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 15:34:23

                Kalužmistr >> Já si myslím, že by měl být 20 metrů od tebe. Normálně bych ho přehazoval....:-))

                  Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 15:32:00

                  VYDROUŠ >> Zase jen okouni, jak ty to děláš? :-))

                    Nkarel/ - Profil | St 2.11.2011 15:31:16

                    Čau lovci. Tak přemýšlím jestli mam jít na duháky, nebo ne. Jsem línej jako veš....:-))

                      NkukkYn_ - Profil | St 2.11.2011 15:11:48

                      VYDROUŠ >> Ahoj ahoj no doufam :))

                        NScanix - Profil | St 2.11.2011 14:58:04

                        P!F >> toci se podle casu kameramana :) Ne vazne, je to zkusenost a rozhodne to neni legrace

                          NP!F - Profil | St 2.11.2011 14:48:36

                          Scanix >> Ono je to video fakt celkom v pohode, len ma udivilo ze si sa na to dal. Ved ste mali pockat kym nasypu dalsiu varku...

                            Nafjee - Profil | St 2.11.2011 13:53:38

                            Scanix >> Mně se to líbilo. Jednoduché, stručné, ryby pěkné ... Teď jsi jdu přečíst, kdo to zase z muškařů zkritizoval.

                              NScanix - Profil | St 2.11.2011 13:41:35

                              P!F >> Dej pokoj, jen jsem vyhovel, ono mezi nami, neni to nijak jednoduche a kazdemu se nezavdecis, navic to ten den fakt nebralo, bylo to vic jak mesic po poslednim vysazeni ryb a tak to bylo znat i na velikosti :)

                                NP!F - Profil | St 2.11.2011 12:44:02

                                Scanix >> Tazka televizna hviezda je z teba :)))

                                  NKalužmistr - Profil | St 2.11.2011 11:19:19

                                  VYDROUŠ >> Asi budem spát :-)

                                    NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 11:16:23

                                    Kalužmistr >> tak já nevím:-)

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 2.11.2011 11:15:07

                                      VYDROUŠ >> :-)

                                        NKalužmistr - Profil | St 2.11.2011 11:14:46

                                        VYDROUŠ >> Je tam narváno.