Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 11:13:49

Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 2.11.2011 11:11:07 >> Ahoj přesně tak:-))) Né dnes ta velikost byla nic moc, vše do 30:-))

    NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 11:12:06

    kukkYn_ >> Ahoj šípku ještě něco dostaneš neboj:-))

      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 2.11.2011 11:11:07

      VYDROUŠ >> tak abys nenasral jo.D

        NVYDROUŠ - Profil | St 2.11.2011 11:10:35

        Ahoj všem, tak dnes opět okouni a jedna štikule, dnes bez fota už okounu bylo dost:-)))

          NKalužmistr - Profil | St 2.11.2011 10:49:18

          Nazdar přátelé. Dnes na vláčce a jsem pěkně vytočenej. Tak k věci, v klidu jsem vláčel a přišel masař a sednul si tak pět metrů vedle. A proto se chci zeptat, v RŘ je vzdálenost při vláčení 20m. Pro koho tahle vzdálenost platí, jen pro vláčkaře a nebo i pro bobkaři= masaři. Bobkař tvrdil že pouze pro vláčkaře a on si může sednout 3m ode mě. Myslím že to je blbost protože když si takle sedne tak to může vláčkař zbalit a jít jinam. Takže jak to teda je.

            NScanix - Profil | St 2.11.2011 10:29:31

            Lauri >> :)

              Njarabeast - Profil | St 2.11.2011 10:06:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kudla ze včerejška :-)

                NLauri - Profil | St 2.11.2011 8:42:18

                  NkukkYn_ - Profil | St 2.11.2011 6:39:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dobre rano,tak kdo jdete k vode? Vydrousek s tatkem beztak uz okounujou :))
                  Tady včeréší snazeni dopadlo jen s jednou rybkou zase na toho domaciho hladinovyho broucka nic jinyho ti tlousti nejak nechcou :)

                    Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 19:35:30

                    Kalužmistr >> To je divné. Asi je někde chyba, ale kde......

                      NKalužmistr - Profil | Út 1.11.2011 19:32:18

                      karel/ >> Mě ještě jedna věc, když napíši komentář k fotce tak to neodešle.

                        Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 19:31:20

                        VYDROUŠ >> Je třeba to nevzdát, ale to ty víš. Třeba ten vánoční ještě přijde, času je dost..:-)

                          Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 19:29:22

                          Kalužmistr >> Jj dík, kolego. Jinak s tim líbí a nelíbí. Nějak se mi seká PC a taky mi to tam někdy omylem klikne nelíbí. Je to dost nedořešený, chtělo by to nějaké potvrzovazí políčko OK, že se to líbí, nebo ne. Takhle to tam hned skočí a je vymalováno.:-))) Jinak budu se krotit a pít s mírou....

                            NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 19:25:42

                            Kalužmistr >> Tak dík no:-)))

                              NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 19:24:50

                              karel/ >> Přesně tak:-))))

                                NKalužmistr - Profil | Út 1.11.2011 19:24:11

                                karel/ >> Tak ti přeji vše nejlepší a hodně okounů a hlavně zdraví k Tvému pátečnímu svátku. Pozor na oslavu aby Ti nebylo zle.

                                  NKalužmistr - Profil | Út 1.11.2011 19:21:34

                                  VYDROUŠ >> Synku překliknul jsem se a dyl ti nelíbí tak omluva.

                                    Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 19:21:02

                                    VYDROUŠ >> Jo taaak. Udělal si pytlíčky a napsal 2012, 2013 a 2014? Jo to je třeba..:-)) Víš co, třeba se ještě nějaký povede..

                                      NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 19:18:18

                                      karel/ >> Cha cha:-(( ten si ho naporcoval na 3roky dopředu co kdyby už zase nic:-)))))

                                        Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 19:16:28

                                        VYDROUŠ >> Než by ti ho pošta doručila, byl by plesnivej. Mimochodem jsi si ho mohl vyžebrat na dědovi, ne? Ten ho narozdíl od tebe chytil...:-))