Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NKalužmistr - Profil | Út 1.11.2011 19:08:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pouze jedna fotka, došel zdroj.

    NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 19:06:34

    karel/ >> Ahoj se máš:-)))Jednoho mě pošleš pod stromeček:-))

      Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 18:59:00

      fais >> Co ty, byl jsi tu včera na těch jízdách?

        Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 18:53:51

        fais >> Čau, nesklidil. Neni čas. Ať si si je ty masařky vychytají, já na ně zatim seru....:-)))

          Nfais - Profil | Út 1.11.2011 18:49:32

          karel/ >> Sklidil jsi už granule? Je na čase vyrazit na pozdní sběr!

            Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 18:46:42

            VYDROUŠ >> Candáty jsem si letos vzal 3. Dva jsem si nechal na vánoce.. Okoun je taky dobrý, ale...... :-))))

              NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:43:40

              karel/ >> Si piš , že až ho konečně chytnu tak ho taky sežeru:-))) už ani nevím jak chutná chjo:-))Okouni už mě nšbaví stahovat mám uplně puchýře na prstech:-)))))

                NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:40:52

                Reznik76 >> :-)))))))))))

                  Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 18:39:24

                  VYDROUŠ >> Štiky, taky neberu. A co candát, ten ti jede? :-)))) Jinak, taky bych jí pustil....

                    NReznik76 - Profil | Út 1.11.2011 18:38:02

                    VYDROUŠ >> to byl Vydrák né VYDROUŠ :-)))

                      NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:29:18

                      karel/ >> Ahoj už jen pár dní a konec:-((( to bude kruté jinak dík:-)))

                        NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:27:44

                        BuBu99 >> Ahoj dík, kdyby si viděl co mě chodí zpráv, že jsem tu štiku měl zabít, ale byla v pohodě a vubec né hubená. Ještě na mě na břehu vyvrhla dvě plotice, tak proto plave dál. A štiky nežeru:-)))

                          NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:24:31

                          kukkYn_ >> dÍK:-))

                            NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 18:24:01

                            GTdpcfix >> Z RPS:-))

                              NkukkYn_ - Profil | Út 1.11.2011 17:40:17

                              afjee >> malinkej :)))))))))))

                                Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 17:24:10

                                afjee >> Jj, pěkný...:-)

                                  Nafjee - Profil | Út 1.11.2011 17:10:09

                                  karel/ >> Hustej vokoun v ML co?:o)

                                    Nkarel/ - Profil | Út 1.11.2011 17:03:57

                                    VYDROUŠ >> Pěkné- To se někdo ,á, když může na ryby každý den...:-))

                                      NkukkYn_ - Profil | Út 1.11.2011 16:47:45

                                      VYDROUŠ >> pekny ryby :) ja byl dnes a jen jeden tloustik nic moc :)

                                        NBuBu99 - Profil | Út 1.11.2011 15:54:12

                                        VYDROUŠ >> hezky Vydrouši...-)