Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

GTdpcfix - Profil | Út 1.11.2011 15:43:01

VYDROUŠ >> co to mas za smakcka?taky jsem ted nejaky objedbnaval a mam pocit ze podobny.melo by to dojit zitra

    VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 15:12:06

    dvorák >> :-))))vole

      dvorák - Profil | Út 1.11.2011 14:57:53

      VYDROUŠ >> Takže jsi na ni vlastně vydělal...

        Paulus - Profil | Út 1.11.2011 14:56:08

        VYDROUŠ >> Pěkně zrasovaná ............. o((((

          VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:55:34

          viz.2

            VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:53:30

            afjee >> Pěkný prd jen smáček:-))

              VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:52:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A pak nakonec přišla jedna štička neco kolem 70 cm, když jsem jí vytáhl ven, tak jsem neveřil čím vším chudák prošla. Na jedno oko slepá, v těle zboku zaseklé jig se smáčkem a kus utrhlé tlamky. Svobodu by našla snad u každého znás:-)))CHUDÁČEK

                Paulus - Profil | Út 1.11.2011 14:48:43

                afjee >> o))))))

                  afjee - Profil | Út 1.11.2011 14:44:30

                  VYDROUŠ >> Pořád ten stejnej. Ty nás chceš jen nasr** , ale já jsem v klidu .)

                    VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:43:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    :-)))).-)

                      Iwík - Profil | Út 1.11.2011 14:42:20

                      VYDROUŠ >> :o))

                        VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:41:42

                        Paulus >> Vydrž to není vše:-)))

                          VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          :-)))))

                            VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:39:02

                            afjee >> Ahoj,ted ano:-)))

                              VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:38:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              :-)))

                                afjee - Profil | Út 1.11.2011 14:37:31

                                VYDROUŠ >> Pracuješ nebo ne?o) btw. čus :)

                                  Paulus - Profil | Út 1.11.2011 14:37:09

                                  VYDROUŠ >> Grrrrrrrr .................... o)

                                    VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:36:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak dnes opět supr okounovačka, bohužel byl čas jen hodinku, ale i tak se dost polapalo:-)))

                                      VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:32:13

                                      Paulus >> Vydrž Prdka:-)))

                                        Paulus - Profil | Út 1.11.2011 14:21:19

                                        VYDROUŠ >> Opovaž se ! o))