Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:18:18

Paulus >> Ahoj hned jsem vložím foto:-))))

    NPaulus - Profil | Út 1.11.2011 14:13:24

    VYDROUŠ >> Zduř okounobijče o)

      NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:07:36

      Ahojky všem

        NVYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 14:07:08

        Iwík >> Ahoj dík hodně lidí to o mě říká:-.))) Dělám si prču moc dík

          NKalužmistr - Profil | Út 1.11.2011 11:43:27

          Dnes okounovačka luxus, vytaženo min. deset kusů a opravdu vše víc jak třicet cm. Foto dám později, baterky vycucaný. Pes žádnej je blbej čas na lov v 7dum je pozdě.

            Nafjee - Profil | Út 1.11.2011 10:40:57

            kukkYn_ >> Kdybych nebyl v blázinci tak klidně .o))

              NIwík - Profil | Út 1.11.2011 8:44:17

              VYDROUŠ >> fešák :)

                NkukkYn_ - Profil | Út 1.11.2011 7:06:23

                Zdravicko ve spolek dnesniho dne,sup vlacet panove :) ja se na to musim prvne vyspat.

                  Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 21:50:31

                  libryb >> Jj, teď o víkendu.

                    Ngombel - Profil | Po 31.10.2011 20:44:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jedna z Domaše dnes potešila rybársku " dušičku" a pekne si pláve ďalej.

                      Nlibryb - Profil | Po 31.10.2011 20:28:10

                      karel/ >> Poslední dny nic, akorát prcek včera miništičku. A co ten tvůj okoun, to si lapil teď někdy?

                        Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 20:02:08

                        libryb >> Co ty chodíš na ně? Když jsi tam ty C odhalil.:-)

                          Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 19:51:48

                          libryb >> Před Tescem od čongolů..:-))

                            Nlibryb - Profil | Po 31.10.2011 19:49:41

                            karel/ >> Hezký "hovádko"! Kdes ho koupil? :-)

                              Nlibryb - Profil | Po 31.10.2011 19:48:44

                              VYDROUŠ >> Pěkná práce!!

                                Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 19:46:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                VYDROUŠ >> Jo je to boj, viď....:-)

                                  NVYDROUŠ - Profil | Po 31.10.2011 19:41:18

                                  karel/ >> Si ještě dělej prču:-)))

                                    Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 19:39:39

                                    VYDROUŠ >> Fakt? Já bych toho chtěl...:-)

                                      NVYDROUŠ - Profil | Po 31.10.2011 19:36:36

                                      karel/ >> Mě nes....:-))) Já ho chcu!!!!:-))

                                        Nkarel/ - Profil | Po 31.10.2011 19:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        VYDROUŠ >> Jj i ten boj je fajn. To neni jak candát, to je jak táhnout kus hadru...:-)))