Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Út 20.9.2011 16:55:16

Kalužmistr >> Jsem si říkal,že bude nával.Hlavně ze začátku.

    Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:55:03

    Kalužmistr >> Ale jsem v klubu jen na hostování,vím o takovejch místech,kde si lux .... však víš co!

      NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 16:54:23

      Pedro1 >> Přišel jsi v pravej čas, místa ubejvá.

        Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:52:20

        Paulus >> Nechtěl jsem se zbytečně nikoho dotknout,další se přihlásí sami...

          Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:51:17

          Kalužmistr >> Zítra jedu na dovču,tak hned jak se vrátím. Vyberu nějaké hodně hořké pívo a roztočím to.

            NPedro1 - Profil | Út 20.9.2011 16:50:57

            Je ještě místo v klubu zerochytů?Ani nepotřebuju žádnou funkci,jsem skromnej:-)

              NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:50:25

              dvorák >> Jenom ? o))

                NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 16:47:24

                dvorák >> Kdy narazíš první zerosud?

                  NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 16:45:49

                  Tak hošani dnes vyrážím pro další zero abych nestratil první pozici.

                    Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:44:47

                    Paulus >> Teď zrovna tu má nahozeno 1056 rybářů. Takže jedna desetina z nich by se tu mohla stavit :-)

                      NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:42:30

                      dvorák >> Tak to už jsme tři - jsem zvědav kdo se ještě přidá ....

                        Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:41:24

                        Paulus >> Není problém. Do večera můžu bejt na Labi a udělat nádherné zero.

                          NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:39:16

                          dvorák >> Tak to nepude - pravý zerař musí býti praktikující o))

                            Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:38:49

                            Paulus >> Já můžu narážet,čepovat,nosit....

                              Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:37:55

                              Kalužmistr >> Smím se přidat do klubu?
                              Ale já už vlastně na ryby ani nejezdím :-((

                                NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:37:30

                                Kalužmistr >> Směle do toho, budu kandidovat na místopředsedu o)

                                  NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 16:36:25

                                  Paulus >> Myslím že nás je víc co chytají jen zerka. Jen se stydí to přiznat. Asi založím klub přátel zerochytů.

                                    NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:32:42

                                    Kalužmistr >> V klidu - jsem na tom po ránu skoro stejně o)

                                      Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 16:29:43

                                      Kalužmistr >> ... kdo neumí,ten .....!!!!!
                                      :-)) :-)) :-)) :-))

                                        NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 16:23:12

                                        Tak přátelé včera vláčkovaná s Vydroušem a můžu říct že jsem prostě lovec zer a né rybek. Vydrouš si krásně zavláčel a vytáhnul super okyši, já pouze trhal a trhal až mě to vytočilo tak jsem to zbalil a čučel s retkem v hubě na Vydrouše. A já se tak těšil.