Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | Út 20.9.2011 15:19:20

TOMMY CATFISH >> Ahoj Tome pekny pekny :) jasny jeste sem ani fotak nevybalil nemel sem nejak cas spis se me nic nechtelo :)) tak to jeste dnes zkusim stahnout a poslat to jo :)

    NTOMMY CATFISH - Profil | Út 20.9.2011 15:16:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kukkYn_ >> luki ahaa bol som tam s tym chlapcom čo sme ho v piatok stretli a výsledok ja : cca 5 jalcov 1 ostriež a 2 parmy :) mali cca 35 cm a ten patrik sa wola chytil 2 ostrieže pekne :) a by som ťa chcel poprosiť či mi nepošleš tie fotky čo si odfotil :) dikks :)

      NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 14:33:16

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 20.9.2011 14:25:07 >> Nene,už je zima. Candoši len v lete!

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 20.9.2011 14:25:07

        Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 14:22:55 >> ta doba candošůů teprve přijde :-)

          NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 14:22:55

          Scanix >> Nemám nič,už je tento rok po dravcoch,je zima :o)

            NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 14:20:36

            libryb >> Ja mám rád aj tú pasničku od Michala Davida,vieš ktorú myslím :o)

              NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 20.9.2011 14:18:42

              libryb >> si vocas :-D
              každej natěšenej na cečko :-D

                NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 14:11:21

                libryb >> o))))))))))))))))))))))

                  NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:35:10

                  libryb >> vole :-)))))))))

                    Nlibryb - Profil | Út 20.9.2011 13:34:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    VYDROUŠ >> Dám sem jenom pár céček a razím!

                      NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:31:39

                      libryb >> :-)))) Ahoj jen jdi, dík :-)

                        NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:31:17

                        Scanix >> Ahoj, at to sem radši nedává by jsme fakt slintali:-)

                          NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:30:29

                          Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 13:11:38 >> Ok:-))

                            NScanix - Profil | Út 20.9.2011 13:27:41

                            Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 13:25:51 >> kdybys nekecal, nebo jsi fakt nebyl lovit, urcite tam mas neco pripravene, kazdorocne vytahnes nejakou obludu :)

                              NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 13:25:51

                              Scanix >> Ale ja nič nemám,ty máš toho kopec. Vydrouš má nachytané!

                                Nlibryb - Profil | Út 20.9.2011 13:22:13

                                VYDROUŠ >> Moc pěkný óčka! Du na ně!

                                  NScanix - Profil | Út 20.9.2011 13:20:49

                                  Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 13:11:38 >> co draku, prskni sem nejakou fotku, at chlapcum lezou bulvy :)

                                    NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 13:11:38

                                    VYDROUŠ >> Ale daj ho tam.

                                      NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:10:06

                                      Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 13:08:36 >> Dík kolego, od tebe si toho velice vážím!!!!!!!!!!!!:-)) Jen nevím jestli to mám fouknout do trofeí:-))))

                                        NKaso-paštikár - Profil | Út 20.9.2011 13:08:36

                                        VYDROUŠ >> Gratulujem,konečne pekné céčko!