Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 13:00:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

:-))))

    NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 12:58:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    :-))

      NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 12:56:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak včera supr okounovačka, sic se candát nekonal, ale okouni to vynahradili. Někteří jedinci atakovali 40cm:-)))

        NVYDROUŠ - Profil | Út 20.9.2011 12:53:37

        Ahoj přatelé

          Nlauri55 - Profil | Po 19.9.2011 18:46:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vcerajsie dve 63-ky :)

            Nafjee - Profil | Po 19.9.2011 17:34:15

            Kalužmistr >> Hodně štěstí, budete ho potřebovat víc, než si myslíte :D

              Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:34:14

              afjee >> Jako bych to tušil, co nám budou prezentovat. :-)

                Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:33:29

                Kalužmistr >> Tak lovu zdar...:-)

                  NKalužmistr - Profil | Po 19.9.2011 17:31:51

                  karel/ >> Tak přátelé právě vyrážíme. Těším se na brzkou shledanou.

                    Nafjee - Profil | Po 19.9.2011 17:31:47

                    karel/ >> Abychom se pak nedivili, co nám tu zítra budou prezentovat :)))

                      Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:30:06

                      afjee >> Jj, to je kamarádské.....:-)

                        Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:29:48

                        Kalužmistr >> Nestraším. Při takové změně počasí tomu prostě nevěřím. To neznamená, že vám úlovek nepřeji, ba naopak...:-))

                          Nafjee - Profil | Po 19.9.2011 17:26:06

                          karel/ >> No nepůjdou, ale já je chtěl uklidnit :o))))

                            NKalužmistr - Profil | Po 19.9.2011 17:22:12

                            karel/ >> Neštraš.

                              NKalužmistr - Profil | Po 19.9.2011 17:21:46

                              afjee >> Zítra podám zprávu.

                                Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:21:37

                                afjee >> Čau, nepůjdou....:-)

                                  Nafjee - Profil | Po 19.9.2011 17:18:19

                                  Kalužmistr >> Dneska půjdou, určitě .))

                                    Nafjee - Profil | Po 19.9.2011 17:18:03

                                    Čus. Hned bych šel, ale jsem nemocnej.

                                      NKalužmistr - Profil | Po 19.9.2011 17:17:02

                                      karel/ >> To bude jen zoufalí pokus, co kdyby. Tady pršelo celou noc až do 14hod. a zima je taky pouhých 12st.

                                        Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:15:05

                                        Kalužmistr >> Jinak s těma opravdovíma kamarádama, to máš pravdu.