Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:14:20

Kalužmistr >> Čau. Razíte na céčka?. Tady celý den prší a je zima.....:-)

    NKalužmistr - Profil | Po 19.9.2011 17:13:00

    karel/ >> Za chvílku jim jedem pocuchat hřívu. Jo a kamarádi již vymřeli.

      Nkarel/ - Profil | Po 19.9.2011 17:07:52

      VYDROUŠ >> Čau, asi tu žádný kamarády nemáš, nikdo ti neodpověděl.....:-))

        NBlažík - Profil | Po 19.9.2011 15:06:57

        Přemas >> CarpHouser - 19.9.2011 10:50:16 >> Takovouhle štiku jsem viděl vytáhnout i na naprosto normální a čisté vodě, bude to spíš nějaká "pigmentová" chyba, nebo ji někdo vykoupal v kliniku :-))

          NScanix - Profil | Po 19.9.2011 14:56:44

          Kaso >> Kaso-paštikár - 19.9.2011 14:55:23 >> jasne, vetsina vetsich vod hosti pekne ryby, problem je u tech mensich vod, kde samoregulace moc nefunguje

            NKaso-paštikár - Profil | Po 19.9.2011 14:55:23

            Scanix >> Tak ja verím,že na Dunaji ešte sú. A to taký,že keby si sem dal foto toho naj,tak by ťa vyhlásili za krála C :o)

              NScanix - Profil | Po 19.9.2011 14:51:11

              Kaso >> Kaso-paštikár - 19.9.2011 14:06:22 >> ja nevim, jsem skeptik i k tomuto, nerikam, ze vsude, ale misty urcite :(

                NKaso-paštikár - Profil | Po 19.9.2011 14:06:22

                Scanix >> Vymreli...by sme kukali,keby to na 10sekund vyschlo :o)

                  NVYDROUŠ - Profil | Po 19.9.2011 13:40:43

                  Zdravím přatelé

                    NCarpHouser - Profil | Po 19.9.2011 10:50:16

                    hroch2 >> není z nějaké odkalovací nádrže, nebo z nádrže, kde jsou chemické nečistoty? Tam bývají takto zbarvené :o)

                      NScanix - Profil | Po 19.9.2011 10:06:52

                      Kaso >> Kaso-paštikár - 18.9.2011 23:39:53 >> jak pise P!F, tyhle psi ryby asi vymreli, no treba se neco povede, ale popravde nevim nevim :(

                        Nhroch2 - Profil | Po 19.9.2011 9:58:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ....

                          Nhroch2 - Profil | Po 19.9.2011 9:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            Nhroch2 - Profil | Po 19.9.2011 9:57:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jedna zajímavá cca 65ka

                              Nprochy96 - Profil | Po 19.9.2011 7:11:05

                              mrkef >> hezký fotky i ryby ...

                                Nmrkef - Profil | Po 19.9.2011 6:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ... a ještě fousatý miminko ... :o)

                                  Nmrkef - Profil | Po 19.9.2011 6:57:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ... když se štěstí unaví ... sedne i na ...
                                  však to znáte :o)))

                                    NP!F - Profil | Po 19.9.2011 1:23:08

                                    Kaso >> Kaso-paštikár - 18.9.2011 23:39:53 >> prestan snivat o tych blbych pichlavych rybach, vyhynuli, zmier sa s tym.

                                      NKaso-paštikár - Profil | Ne 18.9.2011 23:39:53

                                      Scanix >> A C kedy začnú? :o)

                                        NScanix - Profil | Ne 18.9.2011 20:02:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A ano, dnes jsem lovil prevazne s lankem :)