Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NScanix - Profil | Ne 18.9.2011 20:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A jeste jednou tloustik, za chvili zacne jejich doba ;)

    NScanix - Profil | Ne 18.9.2011 20:01:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jeden pan bolen z dneska

      NMarekB - Profil | Ne 18.9.2011 19:21:03

      afjee >> .)))

        Nafjee - Profil | Ne 18.9.2011 19:19:53

        MIPS >> MarekB - 18.9.2011 19:16:21 >> Čus. Mám to napsané dobře! Źádná hlava v krku! :D

          NMarekB - Profil | Ne 18.9.2011 19:16:21

          afjee >> Bolí tě hlava v krku?To je mi líto:)))

          Čus:)

            NKalužmistr - Profil | Ne 18.9.2011 19:15:46

            karel/ >> Já budu čučet až v 19.30hod. Jinak tady pěkně leje a tím začne ten správný čas vláčecí.

              NKalužmistr - Profil | Ne 18.9.2011 19:13:22

              afjee >> Já taky ale po páteční lemtačce.

                Nafjee - Profil | Ne 18.9.2011 19:10:02

                Kalužmistr >> Já jsem teda skoro zdechlej. Mám rýmu, bolí mně hlava a v krku :x

                  Nkarel/ - Profil | Ne 18.9.2011 19:09:02

                  Kalužmistr >> Čau, nejme. Koukáme na televizní noviny.....:-))

                    NKalužmistr - Profil | Ne 18.9.2011 19:06:49

                    Zdravím, je to tady nějak zdechlí, jste na rybách nebo co.

                      Nafjee - Profil | Ne 18.9.2011 12:13:02

                      VYDROUŠ >> Tak tak ...

                        NVYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 12:09:01

                        Kaso >> Kaso-paštikár - 18.9.2011 12:05:11 >> :-))))

                          NKaso-paštikár - Profil | Ne 18.9.2011 12:05:11

                          VYDROUŠ >> Nič nie je drahé,70% je už preč.

                            NVYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 12:03:58

                            afjee >> Tak to je fajn, že Zerka konečně nahradili rybule:-))

                              NVYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 12:03:19

                              Kaso >> Kaso-paštikár - 18.9.2011 12:00:19 >> aHOJ:-) Už jsem po něčem takovém koukal neboj:-)) Já už mám většinu věcí prodaných, to jsi asi drahý, když to nemáš ještě prodané:-)))

                                Nafjee - Profil | Ne 18.9.2011 12:01:48

                                VYDROUŠ >> Teď už je to o něco lepší, dá se říct, že každou vycházku alespoň něco chytnu ...

                                  NKaso-paštikár - Profil | Ne 18.9.2011 12:00:19

                                  VYDROUŠ >> A čo tak dať sa na to modelárstvo? Od C si prešiel ku kaprom a ani tie ti už neberú :o)))
                                  Ja už lepím tretie lietadielko a rozpredávam rybársky vercajch.

                                    NVYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 11:59:21

                                    afjee >> Budeme muset. Snad se něco splete. Jak ty a dravci:-)

                                      Nafjee - Profil | Ne 18.9.2011 11:57:48

                                      VYDROUŠ >> To je chyba.) ... Tak ale už přichází doba dravců, měli byste to prubnout ...

                                        NVYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 11:56:34

                                        afjee >> :-)))) Také ho máme, ale né hlubinný:-))))