Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

afjee - Profil | Ne 18.9.2011 11:54:13

VYDROUŠ >> Tak teď už zbývá jedině agregát :)))

    VYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 11:53:26

    afjee >> Ahoj. Tak nějak nám nejdou ani kapři:-)) Tak přemýšlíme jakou techniku zvolíme ted:-))

      afjee - Profil | Ne 18.9.2011 11:52:04

      VYDROUŠ >> Čau. Tak co, lapete kapři?

        VYDROUŠ - Profil | Ne 18.9.2011 11:51:32

        Zdravím před nedělní žranici:-))

          Scanix - Profil | So 17.9.2011 21:44:51

          P!F >> mate tam dost dravy cejny :)

            BuBu99 - Profil | So 17.9.2011 21:44:05

            P!F >> je to potřeba pořádně pomlátit kladivem třeba přes kus bronzu nebo duralu at to neotlučeš nebo průbojník velkej a uvidíš že to pak povolíš

              P!F - Profil | So 17.9.2011 21:41:43

              BuBu99 >> oddychujem, cely den som sa marne snazil povolit jednu maticu na aute... Zlomil som pri tom najprv golu, potom lesenarsku trubku, nakoniec velky trhak na golu, kurna neviem co s tym kramom spravim, asi to budem musiet podpalit, inak to lozisko dole nedostanem :(

                BuBu99 - Profil | So 17.9.2011 21:37:00

                P!F >> co tady děláš, máš být v krčme:-))))

                  P!F - Profil | So 17.9.2011 21:36:00

                  Scanix >> Mozno ta soknem, ale cejnov chytil kamos minuly tyzden na vlacku 6 za vecer. Co stale nie je az tak zaujimave, ale on ich drapol na salmo whitefish za hubu... Kam ten svet speje, plencky sa menia na pirane!

                    Scanix - Profil | So 17.9.2011 21:35:15

                    karel/ >> no par let zpatky tomu tak bylo, asi funguje samoregulace, casem se to projevi i na Zumpe...tady je asi basti kormousi, tlouste uz vyzrali a tak jsou na rade boleni :(

                      Bambus...Tacklesmani - Profil | So 17.9.2011 21:27:40

                      afjee >> ja asi v pul 7 vyrazim.

                        afjee - Profil | So 17.9.2011 21:24:45

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 17.9.2011 21:22:55 >> Uvidím no, možná se zítra vyspím. Každej den vstávám do školy 5:50, dneska 5:30 ... Asi půjdu až potom no .o)

                          Bambus...Tacklesmani - Profil | So 17.9.2011 21:22:55

                          afjee >> ja jdu tam jako dneska :-)

                            afjee - Profil | So 17.9.2011 21:19:49

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 17.9.2011 21:19:02 >> Dneska nic moc, ale něco jsem chytil :D Nevím, kam jít ráno :D

                              Bambus...Tacklesmani - Profil | So 17.9.2011 21:19:02

                              afjee >> proc nebrali ti ryby? :-D

                                karel/ - Profil | So 17.9.2011 21:16:12

                                BuBu99 >> Jj. Jen pohlaváři to zkouší hodit na chudáky sumce a boleny....:-))

                                  afjee - Profil | So 17.9.2011 21:16:08

                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 17.9.2011 21:15:28 >> špatnej

                                    Bambus...Tacklesmani - Profil | So 17.9.2011 21:15:28

                                    dobrej

                                      BuBu99 - Profil | So 17.9.2011 21:11:03

                                      karel/ >> to je jasný ne.....kdo jinej by za to mohl.-))

                                        karel/ - Profil | So 17.9.2011 21:10:10

                                        BuBu99 >> To tady taky. Prý sumec a bolen může za to, že na moři nejsou 65cm candáti....:-)