Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 21:08:15

karel/ >> u nás jsou zase přemnožený sumci...:§))

    NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 21:07:47

    karel/ >> hub hodně málo lidí v lese ...:-)))

      Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 21:03:18

      Scanix >> Jj. Na moři je prý taky přemnožený a nechytneš ho ani omylem.....:-))

        Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 21:02:32

        BuBu99 >> A výsledek? :-))

          NScanix - Profil | So 17.9.2011 21:00:24

          karel/ >> jasne, mam ty prerostly oukleje rad, at si kazdej rika, ze jsou premnozeny, mozna nekde, ale tady ne, bylo jich u mnohem vice, ubyvaji...no K70 by bylo jiste ohrozeno, ale asi bych tolik masa nesned, tak bych to zvire musel pustit do pstruhovky :)

            NScanix - Profil | So 17.9.2011 20:58:38

            madeintomik >> no nejlepsi nastraha na vetsi :) Teda uz se mi parkrat stalo, ze jsem vytahl mensi kudlu a prijela vetsi a mlsne na ni koukala, parkrat ji i zkusila atakovat, pokazde jsme ji zachranil vytazenim, metrovka na ni neutocila :)

              NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 20:56:44

              karel/ >> byl jsem tenhle týden už 3x ...:-)))


              na rybách jen jednou na chvilku:-))

                Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 20:42:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jděte radši na houby. Ryby smrdí a nejsou dobrý......:-)

                  Nafjee - Profil | So 17.9.2011 20:30:57

                  madeintomik >> :-)

                    Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 20:26:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    afjee >> :-) no tu mrkev sem ještě nezkoušel , možná na ni dojde , ale mám obavu , abychna ni nechytil bobra :-)

                      Nafjee - Profil | So 17.9.2011 20:21:30

                      madeintomik >> No to mi se to taky nechce moc dělat, ale semtam se překonám a třeba udělám i 3 a mám na chvilku klid .o))) Jestli to máš vyloženě na štiky, tak si myslím, že těm menším to je úplně jedno, i kdyby jsi chytal na mrkev .o)

                        Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 20:18:37

                        afjee >> No já sem líný , tak si kupuju hotové lanka a u nás mají jen ty tlusté :-(
                        Hlavně si s tím nelámu hlavu , protože ty zubatky mají svoje nálady a nějaké lanko mají u pr ... teda u řiti :-)

                          Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 20:07:58

                          Scanix >> Tak ten bolen je taková vděčná ryba, ne tedy vždy.... Jinak 6 cm šupina, to by se vyplatilo roztopit v boudě..:-))))

                            Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 20:07:00

                            Scanix >> Chytáš na živou štiku ? :-)

                              Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 20:02:44

                              afjee >> Jaké používáš ty ?
                              Tada jestli to není tajemství :-)

                                NScanix - Profil | So 17.9.2011 20:01:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Proflaknu jeste jednu nastrahu :)

                                  NScanix - Profil | So 17.9.2011 20:00:17

                                  karel/ >> ja o tom uz premyslel, beztak by mi to brali kapri, tuhle jsem tam vytah 6cm supinu :) No uvdime...ale boleni me bavi porad :)

                                    Nafjee - Profil | So 17.9.2011 20:00:15

                                    madeintomik >> Tak jestli Ti vyhovují, tak je to v pořádku. Mně se zdají strašně tlusté. Ještě takové ty zelené.

                                      Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 19:58:51

                                      Scanix >> Však ty boleni, tě už nemohou bavit. Ty na tebe počkaj, ale ty obrrrrrr cejni co tam teď lapete, ty ne. Já bych na ně šel...:-))))