Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 19:58:09

afjee >> No nevím jestli sou na živou , ale běžně je používám . Sou to ty tlusté lanka potažené plastem , štikám to nijak nevadí .

    NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:55:41

    karel/ >> premyslel jsem o tom, nebo feeder, ale znas me, vlacka je vlacka, kdyby tam tak chteli zustat do jara :) Ale je to hodne nedostupne misto, chytat pres celou reku by urcite slo, treba se hecnu :)

      Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 19:52:56

      Scanix >> Hele jdi na ty cejny s plavačkou, ne? Když víš, kde jsou najetý. Já bych asi neodolal...:-)

        Nafjee - Profil | So 17.9.2011 19:52:13

        madeintomik >> Čau. Pěkné ryby, ty chytáš na jaké lanka? To jsou snad ty tlusté pod káču na živou rybku ne?

          NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:50:41

          karel/ >> :))

            Nmadeintomik - Profil | So 17.9.2011 19:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dobrý večer
            První vlaštovky ze stojáku , velikost nevalná , ale aspoň něco . Už se těším na první noční mrazík .

              Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 19:42:52

              Scanix >> To bych taky, už letos nemusel vyplavat.... :-))

                NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:40:33

                karel/ >> njn, more je more ;)

                  Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 19:36:42

                  Scanix >> Tam kam jedu to jen tak neproplavu.......:-)

                    NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:32:36

                    karel/ >> akorat dej bacha na vlackare, ti jsou nebezpecny, zatnou ti plandu za zada a budou zdolavat sumika a projistotu prisekavat :)

                      Nprochy96 - Profil | So 17.9.2011 19:30:50

                      Scanix >> trošku :-)) aspon nemusim mít podložku :-)))

                        Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 19:30:26

                        Scanix >> Tak to jo. Zítra si to taky než začnu chytat proplavu...:-)

                          NReznik76 - Profil | So 17.9.2011 19:30:03

                          Scanix >> to je schválně :-))) místo podložky bazének :-)))

                            NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:28:32

                            prochy96 >> netece vam do lode ;)

                              Nprochy96 - Profil | So 17.9.2011 19:26:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Lauri - >> na X rapa

                                NScanix - Profil | So 17.9.2011 19:25:27

                                karel/ >> jj, vyjimecne jsem si to proplaval ;)

                                  Nkarel/ - Profil | So 17.9.2011 18:57:27

                                  Scanix >> So 17.9.2011 18:40:41 Hele kolego, ty jsi pod tu vodu viděl, že říkáš tam štika nebyla? :-) Jinak ten včerejší cejn To je luxus.....:-)

                                    Nafjee - Profil | So 17.9.2011 18:51:20

                                    Scanix >> Vidím, že máme podobnou situaci. U nás na řece bych spočítal do nedávna na prstech jedné ruky, kolik jsem zde chytil štik. Za těch několik let, co tam vláčím mi to ukousla tak snad 3x a skoro žádnou jsem tam nikdy ani neviděl vytáhnout. Ale letos prostě jako kdyby se stal zázrak a mám už jich tam skoro 10, což mi hlava nebere. No dávám lanko už i na gumy na téhle řece a to jsem si myslel, že se tohle nikdy nestane .o)

                                      NScanix - Profil | So 17.9.2011 18:47:38

                                      afjee >> jasne, stane se, ale jsem presvedcen, ze tenhle usek reky stik moc nehosti, obecne reka v mem okoli je tarka bez kudel, behem roku jsem jich chytil fakt mizive mnozstvi, ale doufejme, ze mi thrilla zadna zkouset nebude ;)

                                        Nafjee - Profil | So 17.9.2011 18:44:17

                                        Scanix >> Já jednou přišel o svoji největší štiku kolem metru právě díky tomu, že jsem si myslel, že by tam nikdy nemohla být. Proudná řeka, kde bylo maximálně 70cm vody a když jsem viděl, co se vynořilo na hladinu a pak jen zatřepala hlavou, ukousla woba a zmizela, tak se mi chtělo brečet :x Fakt prostě, vždycky přijde trofejní ryba tam, kde bych ji nikdy nečekal.