Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NScanix - Profil | So 17.9.2011 18:42:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Wobler vzdy s lankem, tyhle kudly by se s tim nemazaly. Bez lanka davam snad jen thrill a ten mivam zamackanej, teda povetsinou...ale i ten stika muze dohnat :(

    NScanix - Profil | So 17.9.2011 18:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    afjee >> ale stihla, jen tam fakt nebyly, resp. jsem tam dlouho zadnou nechyt. V miste, kde byly stiky, tam zustalo lanko a ani to jim nevadil a brali to dobre...

      Nafjee - Profil | So 17.9.2011 18:25:48

      Scanix >> Jo, já se jen ptám. Štika by to ani nestihla asi chytnout ...

        NScanix - Profil | So 17.9.2011 18:24:14

        afjee >> pouzivam, ale tohle bylo fakt v proudu a boleni lovili ;)

          Nafjee - Profil | So 17.9.2011 18:19:13

          Scanix >> Čau. Pěkné ryby v ML. Dotaz : Nepoužíváš na povrchovky lanko?

            NScanix - Profil | So 17.9.2011 18:03:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            P!F >> dneska dalsi na gumu, toho uz jsem tipoval na neco jineho, v tom proudu to byla mocna plachetnice, dokud se nevyhoup k hladine, tesil jsem se na peknou fishku :)

              NWerWZ - Profil | So 17.9.2011 17:30:20

              Sakra vám všem běhaj tloušti na všechno a mě to neveme ani jeden ... a když už ho chytim tak jedině na mušku..

                Nafjee - Profil | So 17.9.2011 15:24:39

                BuBu99 >> v ML ...

                  NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 13:27:54

                  Kaso >> Kaso-paštikár - 17.9.2011 13:26:14 >> já krom pár přerostlejch ouklejí a okounků taky bída....-))

                  snad ještě příjde ten správnej čas.-)

                    NKaso-paštikár - Profil | So 17.9.2011 13:26:14

                    BuBu99 >> Nič,bieda...od 15.6 jeden záber na vobler,asi tak sa mi darí :o)

                      NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 13:24:12

                      Kaso >> Kaso-paštikár - 17.9.2011 13:21:22 >> já hlavně nic nechytám:-)))

                      jde to jen něják nemám čas......co ty ,jak je?..:-)

                        NKaso-paštikár - Profil | So 17.9.2011 13:21:22

                        BuBu99 >> A jak sa darí,nedávaš žiadne fotky. Ale,šak ty si vravel že už ani nebudeš dávať,že?

                          NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 13:16:09

                          P!F >> já měl zápas fotbal ,dneska se hrálo v 10:15 jak žáci .......hroznej čas:-))

                            NP!F - Profil | So 17.9.2011 13:14:21

                            BuBu99 >> Uz? Si rychly ako blesk, ja som este len teraz vstal :-)

                              NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 13:05:38

                              P!F >> no tak dobře no, měl jsem 4 velké rumy tak mám rozostřenej zrak:-))

                                NP!F - Profil | So 17.9.2011 13:02:06

                                BuBu99 >> nedrzkuj, normalny jalec tmavy, cum lepsie :-)

                                  NBuBu99 - Profil | So 17.9.2011 12:55:35

                                  afjee >> nějákej divnej jesen....nemáš lepší fotku?

                                    Nafjee - Profil | So 17.9.2011 12:09:59

                                    MIPS >> MarekB - 17.9.2011 12:08:38 >> Jojo, snad jo. Uvidíme.

                                      NP!F - Profil | So 17.9.2011 12:09:51

                                      Scanix >> nasal to chrbtom? :-)

                                        NMarekB - Profil | So 17.9.2011 12:08:38

                                        afjee >> O prázdninách sem tomu taky moc nedal.....Snad se to probere....:))