Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nafjee - Profil | So 17.9.2011 12:05:51

MIPS >> MarekB - 17.9.2011 12:03:19 >> Já o prázdninách taky skoro na vláčku nic nechytil.

    NMarekB - Profil | So 17.9.2011 12:03:19

    afjee >> Za měsíc sem byl asi třikrát?A když to tu tak pozoruju tak sem vo nic nepřišel u nás..

      Nafjee - Profil | So 17.9.2011 12:00:27

      MIPS >> MarekB - 17.9.2011 11:49:22 >> Vypadá to tak :D A co ty? Chodíš?

        Nafjee - Profil | So 17.9.2011 11:59:34

        RadekM >> Tak to nikomu neříkej ale ...

          NMarekB - Profil | So 17.9.2011 11:49:22

          afjee >> Do vočí to maj nejradši.....:)

            NRadekM - Profil | So 17.9.2011 11:48:18

            afjee >> Ne ne to tys mu ho vrazil do oka aby nevidel chudak :)

              Nafjee - Profil | So 17.9.2011 11:26:20

              Slušnější jesen, akorát si blbec druhej trojhák píchl do voka .o))

                NRadekM - Profil | So 17.9.2011 11:16:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                bolinek

                  Nlauri55 - Profil | Pá 16.9.2011 23:28:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnesna stuka 77cm a 3,5kg...na samo-domo rotacku potesila dvakrat viac :)

                    NScanix - Profil | Pá 16.9.2011 23:06:37

                    Divnej dravec, ze takoveho trofejaka nelapim na feeder z jara :)

                      NRybman - Profil | Pá 16.9.2011 21:06:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      malá, ale potěšila.

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Pá 16.9.2011 19:56:54

                        MIPS >> MarekB - 16.9.2011 19:56:03 >> ok :-) mnej se :-)

                          NMarekB - Profil | Pá 16.9.2011 19:56:03

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.9.2011 19:54:23 >> zaujala mi ta barva....zejtra ti napíšu tacklesníku jo? Táhnu do města čus:))

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Pá 16.9.2011 19:54:23

                            MIPS >> MarekB - 16.9.2011 17:42:08 >> ty smáky znam. jsou docela fajn ale zase jsou tuhy jak svin. musis je prevarit a jsou docela drahy. :-) ale na drop shot mi dobre fungovali :-)

                              Nafjee - Profil | Pá 16.9.2011 19:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes za hodinu a půl - 5 vokyšů a jednu šedesátnici ...

                                NMarekB - Profil | Pá 16.9.2011 17:42:08

                                menhir >> Díky fakt pěknej smák..:)

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 16.9.2011 15:39:00

                                  menhir >> Pěkná fotka

                                    Nmenhir - Profil | Pá 16.9.2011 15:37:49

                                    MIPS >> MarekB - 16.9.2011 15:17:09 >> Quantum Slendry Sunset glitter od Semy,musíš mu vydloubat oči,jinak moc divočí...

                                      NMarekB - Profil | Pá 16.9.2011 15:17:09

                                      menhir >> Co je zač ten smáček?Vypadá pěkně...:)

                                        NeXecutor - Profil | Pá 16.9.2011 15:02:14

                                        Lauri >> :D