Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

menhir - Profil | Pá 16.9.2011 15:02:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nová Barča

    CarpHouser - Profil | Pá 16.9.2011 13:16:26

    Lauri >> tak jsem ani nemyslel zážitky / ryby, i když něčím bych se letos chlubit mohl, ale spíše stárnoucí paměť :o))))

      Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 13:10:36

      dvorák >> já vláčím jedině živé!

        dvorák - Profil | Pá 16.9.2011 12:13:49

        Lauri >> Zajímavé,na mrtvou či živou rybičku myslím čím dál častěji.
        A koukám,nejsem sám :-)))))
        Stárnem,či co...??

          Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 12:03:52

          dvorák >> příště tam napíchnu živou rybu a půjdu tam s káčou. To by bylo abych něco neuvláčel :))

            dvorák - Profil | Pá 16.9.2011 11:30:46

            Lauri >> Ta ryba je všude.. Tam kde jsi včera byl jsem min.rok nachytal nejvíc okounů,sice žádný obři,ale ke třiceti cm jich mělo hodně. Letos tam mám tři zera,ale kámoš přišel,nahodil a během chvilky byl obstojnej hrbáč na břehu...

              Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 10:23:39

              dvorák >> nene guma měla jen 12cm :)
              Až mi zase řekneš kde jsou ryby, tak pojedu rychle jinam :))

                Jarda 2004 - Profil | Pá 16.9.2011 9:34:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Fotka nic moc foceno telefonem . Ale moc potěšil jeden z mála co na tomhle revíru zůstal.

                  dvorák - Profil | Pá 16.9.2011 9:31:19

                  Lauri >> Jaká bída? Krásnej okoun na 15cm gumu :-)))

                    Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 8:30:27

                    Přemas >> CarpHouser - 16.9.2011 7:36:35 >> za to já si bohužel pamatuju vše, protože toho k pamatování letos moc není :((

                      CarpHouser - Profil | Pá 16.9.2011 7:36:35

                      Lauri >> tak to každopádně, jen už si to přestávám pamatovat :o))

                        Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 7:26:36

                        Přemas >> CarpHouser - 16.9.2011 7:21:14 >> důležitější je zážitek než pěkná fotka

                          CarpHouser - Profil | Pá 16.9.2011 7:21:14

                          Potřeboval bych dvorního fotografa, který by mi zvečňoval zážitky a úlovky, takhle jsem nula, neb "není fotka, není ryba" (copyrajt původně Ernest Hemingway o ulovené zvěři) Přitom tento týden jsem byl jen 2x a prodělal jsem slušný zážitky a úlovky, co se ryb týče :o)

                            Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 7:20:55

                            včera ne řece.....bída veliká

                              Lauri - Profil | Pá 16.9.2011 7:12:47

                              eXecutor >> paráda! Dobrá reklama na naviják Dragon :))

                                Rybman - Profil | Čt 15.9.2011 22:56:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jeden rotačkovej

                                  Scanix - Profil | Čt 15.9.2011 22:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes kousali hlavne jeseni, okys jediny a jeste k tomu hodne maly...

                                    Defrost1 - Profil | Čt 15.9.2011 21:25:34

                                    Fildas >> Ryb tam je spousty jen je potřeba trochu hledat. Ty štičky tam opravdu chytáš stale dokola stejné jak píše kolega Bambus... . Jsou tam krásní boleni, zablneš si i z okounky. A pokud chceš candáty tak musíš většinou z lodě, nebo bejt hodně brzo na značkách protože ti tam sednou bobkaři z rybičkama. :-)))

                                      afjee - Profil | Čt 15.9.2011 21:07:28

                                      Fildas >> A chodíš do školy nebo už makáš?

                                        Razgy - Profil | Čt 15.9.2011 20:54:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnešní Ohře 16 . oba shodně 25